Новини

Науковий телеміст Науковий телеміст
31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».
31 Березня 2016


Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення
Нещодавно на базі Київського Палацу дітей та юнацтва проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
29 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів. Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.
24 Березня 2016


Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
На пленарному засіданні звітної наукової конференції Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України були заслухані доповіді: Бикова Валерія Юхимовича, Спіріна Олега Михайловича, Овчарук Оксани Василівни, Шишкіної Марії Павлівни, Стрюка Андрія Миколайовича і Олексюка Василя Петровича.
21 Березня 2016


Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»
17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у заході та представив результати науково-дослідних робіт, що ведуться в інституті, розробки наукових колективів до конкурсу виставки, де отримав золоту медаль за розробку відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій «Інформаційний бюлетень - 2015», що є результатом науково-дослідної роботи.
19 Березня 2016


Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено низку тренінгів, присвячених використанню у навчанні хмаро орієнтованої системи SageMathCloud.
У лютому-березні 2016 р. у межах виконання експериментального дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища педагогічного навчального закладу» було проведено низку тренінгів, присвячених використанню SageMathCloud в управлінні навчанням, оцінюванні, підтримуванні спільної роботи в групах, навчанні спеціальних математичних дисциплін. До участі в тренінгах долучились аспіранти, докторанти, наукові і науково-педагогічні працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також вищих навчальних закладів з різних областей України.
17 Березня 2016


Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне» Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»
17 березня 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк.
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
17 Березня 2016


Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи

12 березня 2016 року на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

12 Березня 2016


Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі"

11 березня 2016 року на базі комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений семінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

11 Березня 2016


Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

10 березня 2016 року на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки керівником експерименту, кандидатом педагогічних наук, провідним науковим співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Гриб'юк Оленою Олександрівною в рамкахнауково-практичного семінару було представлено новий дослідницький проект всеукраїнського рівня на тему: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», що започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

10 Березня 2016Новини 231 — 240 з 289
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.