Новини

Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області
У межах Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» відбулася презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області.
30 Вересня 2015


Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща) Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща)

25 вересня 2015 року в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща) відбулася проектна зустріч робочої групи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце щодо міжнародної співпраці та розширення можливостей для участі у міжнародних конкурсах та грантах.

Початком співробітництва став візит 21-25 серпня 2015 року провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк у Катовіце та відвідання Вищої школи інформаційних технологій.

25 Вересня 2015


Перша міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном» Перша міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у Першій міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».

24 Вересня 2015


Нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації Нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації
17 вересня 2015 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
17 Вересня 2015


Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених
17 вересня 2015 р. відбулося засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
17 Вересня 2015


З Днем Незалежності України! З Днем Незалежності України!
Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
24 Серпня 2015


Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету
Співробітники Відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України залучилися до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», що проходила 20 серпня 2015 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.
20 Серпня 2015


Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника» Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника»
22 червня у залі Колегії МОН України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника». Ініціювали його проведення МОН України та Інститут модернізації змісту освіти.
22 Червня 2015


Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті" Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті"
У рамках реалізації Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» було започатковано Першу літню школу, що проходила з 15 по 19 червня 2015 року (с. Залізний Порт, Херсонська обл.). До заходу долучились понад 65 педагогів з різних регіонів України.
19 Червня 2015


IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015 IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015
12 червня 2015 року розпочала роботу IV-а Міжнародна конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015. Cтарший науковий співробітник відділу комп’ютерно орієнтованих засобів навчання Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПНУ, кандидат педагогічних наук Гриб’юк Олена Олександрівна та аспірант відділу комп’ютерно орієнтованих засобів навчання Юнчик Валентина Леонідівна брали активну участь у роботі програмного та організаційного комітетів IV-а Міжнародної конференції «Математика. Інформаційні технології. Освіта» - Луцьк-Світязь 2015, що проходила в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
12 Червня 2015Новини 231 — 240 з 251
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо вас 04 червня (понеділок) 2018 року взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару
«Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Початок о 14.00 Місце проведення: м. Київ, вул. М. Берлинського, 9 (ІІ поверх, зал засідань Вченої ради), Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 


Відбудеться захист кандидатської дисертації Коваленко В.В.

12 червня 2018 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Коваленко Валентини Володимирівни на тему «Використання web-орієнтованих і мультимедійних технологій у формуванні соціальної компетентності молодших школярів» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист кандидатської дисертації Сухіх А.С.

12 червня 2018 року о 15.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Сухіх Аліси Сергіївни на тему «Здоров’язбережувальне використання програмно-апаратних засобів учнями основної школи» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Запрошуємо до участі в VI Міжнародній науково-практичній конференції
 "MoodleMoot Ukraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle"!

Конференція пройде 25-26 травня 2018 р. в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Участь – безкоштовна.


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.