Новини

Семінар-тренінг з використання сервісів Office 365 Семінар-тренінг з використання сервісів Office 365
3-5 лютого 2016 року у м.Городище, Черкаської області відбувся семінар-тренінг з використання сервісів Office 365. Тренінг провели: к.пед.н. Литвинова С.Г., керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», зав. відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Стромило І.М., вчитель-експерт ЗОШ № 35 м.Вінниці.
5 Лютого 2016


Тренінги для вчителів щодо ефективного використання ІКТ Тренінги для вчителів щодо ефективного використання ІКТ
У січні 2016 року науковим співробітником відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Ніною Дементієвською було проведено серію тренінгів для учителів щодо ефективного використання ІКТ в навчальній проектній діяльності (гімназія "Троєщина", м. Київ), формування і оцінювання навичок критичного оцінювання ресурсів Інтернету та безпечного і відповідального використання Інтернету та соціальних мереж (ЗОШ №1, м. Київ).
31 Січня 2016


Тренінг для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО Тренінг для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО
28 січня 2016 року відбувся тренінг з ефективного створення презентацій і формування презентаційних навичок для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО, який провела науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України. Тренінг відбувся в ННТУ «КПІ» (м. Київ).
28 Січня 2016


Українські вчителі і науковці у Міжнародному освітному русі EdCamp Українські вчителі і науковці у Міжнародному освітному русі EdCamp

23 січня 2016 року в Одесі відбулася чергова регіональна «(не)конференція» Міжнародного освітнього руху EdCamp, до якого у 2015 році долучилася Україна. В рамках заходу лекцію з елементами тренінгу "Формування навичок безпечного і відповідального використання Інтернету" провела наша співробітниця. За допомогою таких заходів результати наших наукових досліджень стають корисними для учителів вже сьогодні. 

23 Січня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 21 січня 2016 року відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».
21 Січня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».
В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 18 січня 2016 відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання іосвіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».
18 Січня 2016


Вельмишановні колеги! Вельмишановні колеги!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!
31 Грудня 2015


Круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти" Круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти"
17 грудня в Міністерстві освіти і науки відбувся круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти". Важливою темою стала тематика здорового харчування в змісті освіти початкової школи. За підтримки проекту «Три молочні продукти на день», здійснюється Європейською Бізнес Асоціацією на порядку денному обговорення були заходи, які вчителі початкових класів проводили на тему "Молоко та молочні продукти".
17 Грудня 2015


ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015» ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015»
10 грудня 2015 р. була проведена ІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2015» (місце проведення: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київ.
10 Грудня 2015


Врятуймо науку України! Врятуймо науку України!
Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у акції «Врятуймо науку України!», що об’єднала вчених національних галузевих академій наук України. Загальний зміст вимог, які висунули освітяни до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, полягає у прийнятті і дотриманні законів, що мають захищати українську науку від знищення потенціалу, набутого роками кропіткої праці вчених, та забезпечувати її розвиток .
9 Грудня 2015Новини 231 — 240 з 274
Початок | Поперед. | 22 23 24 25 26 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»