Новини

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

23 жовтня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Коротун О.В. та Козіброді С.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

23 Жовтня 2018


Форум української наукової діаспори Форум української наукової діаспори
20–22 жовтня 2018 року у Києві відбувся Форум української наукової діаспори «Розвиток науки шляхом міжнародної співпраці» (The Forum of the Ukrainian Research Diaspora «Advancing Science Through International Cooperation» в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування Української Академії наук (нині – Національна академія наук України). Представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання взяли участь у роботі Форуму.
22 Жовтня 2018


Круглий стіл у НАПН України з проблем шкільної природничо-математичної освіти Круглий стіл у НАПН України з проблем шкільної природничо-математичної освіти
19 жовтня 2018 року в приміщенні Президії НАПН України відбувся круглий стіл з проблем шкільної природничо-математичної освіти, в якому взяли участь працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
19 Жовтня 2018


Міжнародний семінар з розвитку ключових компетентностей учнів для майстер-тренерів "Нової української школи" Міжнародний семінар з розвитку ключових компетентностей учнів для майстер-тренерів "Нової української школи"
18 жовтня співробітники інституту Овчарук О.В., Гриценчук О.О. взяли участь у проведенні майстер-класу в рамках міжнародного семінару для методистів-тренерів нової української школи «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації». 
18 Жовтня 2018


V Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах» V Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах»
17-18 жовтня 2018 року у місті Києві відбулася V Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.
18 Жовтня 2018


Cемінар «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти» Cемінар «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти»
17 жовтня 2018 року відбувся семінарі «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти». Співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання разом з колегами з Інституту модернізації змісту освіти МОН України та вчителями з київських шкіл взяли участь у заході, який проходив в рамках освітньої програми «3 молочні продукти на день».
17 Жовтня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.10.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт молодих вчених підготовлених на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Вакалюк Т.А. та Головні О.С.

9 Жовтня 2018


Вітаємо з Днем працівників освіти та Всесвітнім днем вчителів! Вітаємо з Днем працівників освіти та Всесвітнім днем вчителів!

Шановні колеги, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Фахового зростання й творчих перемог, реалізації благородного і високого покликання, звершень та успіхів всім, хтопрацює задля розвитку вітчизняної освіти.

Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди!

7 Жовтня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар Всеукраїнський науково-методичний семінар

17 вересня 2018 р. у приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Тематика засідання: «Цифрові відкриті системи для розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників». Організаторами семінару були: НАПН України, Відділення загальної середньої освіти НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рада молодих вчених ІІТЗН НАПН України.

18 Вересня 2018


Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі»
За участі науковців Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на базі Херсонського державного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі». Провідні наукові співробітники інституту ознайомили присутніх з результатами виконання досліджень за темою «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів» (ДР № 0118U003160).
17 Вересня 2018



Новини 331 — 340 з 602
Початок | Поперед. | 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.