Новости

Елемент не знайдено!

Останні події

 19.02.2020

ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»

В Івано-Франківську відбувся ІІ Форум "Цифрова трансформація освіти", в якому взяли участь понад 300 педагогічних працівників. Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, виступила на пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями цифрової трансформації загальної середньої освіти та напрями цифровізації освітнього середовища. А також, очолила роботу секції «Цифрові технології в освітній діяльності закладів освіти».


 13.02.2020

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

13 лютого 2020 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулась Урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік. Президент Володимир Зеленський вручив старшому науковому співробітнику відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Мар’єнко (Попель) Майї Володимирівні свідоцтво та нагрудний знак.


 07.02.2020

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ

7 лютого 2020 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчаннявідбулася Звітна наукова конференція присвячена 20-ти річчю інституту. У роботі конференції взяли участь понад 60-ти досвідчених і молодих науковців, психолого-педагогічних працівників і вчителів. Виступи відбулися в межах двох секцій: «Відкриті науково-освітні системи та комп’ютерно орієнтовані засоби навчання» і«Хмаро орієнтовані середовища та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій», а також пленарного засідання.


 01.02.2020

Шановний Валерій Юхимовичу!

Від усього нашого дружного колективу прийміть вітання з Днем народження! Бажаємо Вам життєвих сил, натхнення, творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях, нових ідей і проектів, у реалізації яких ми будемо працювати разом з Вами. 

З найкращими побажаннями,
колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання


 10.01.2020

Комп’ютерне моделювання в освітньому процесі: природничо-математична освіта-2020

10 січня 2020 року співробітниками відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено науково-методологічний семінар-практикум «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів». У ньому взяли участь 50 вчителів фізики, хімії, біології й математики закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти з різних областей України.


 02.01.2020

НОВИЙ ВИПУСК ФАХОВОГО ВИДАННЯ

Опубліковано № 6 (74) Електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал залишається на 8 місці у "Рейтингу наукових періодичних видань України"; 2 місце у Топ 100 "Найкращі публікації - українська". Географія випуску: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Львів, Кам’янець-Подільський, Слов’янськ, Краматорськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Вінниця, Луцьк, Бар, Бердянськ, Миколаїв, Ямбол (Болгарія). Автори публікацій, викладачі та наукові працівники, працюють в університетах (класичних, педагогічних, медичних), військових установах, політехнічних інститутах, коледжах, академії будівництва і архітектури та музичній академії, Національній академії педагогічних наук України.


 01.01.2020

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з новорічними і різдвяними святами!
Добробуту і злагоди кожній родині! Миру і процвітання нашій країні!


 27.12.2019

МІСЯЧНИК МАТЕМАТИКИ І ПРИРОДНИЧИХ НАУК «НАУКА – ШКОЛІ»

Упродовж грудня 2019 року золота команда вчителів-експертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» під науковим керівництвом Олени Олександрівни Гриб’юк, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника ІІТЗН НАПН України, продовжує успішно впроваджувати нові ідеї в рамках наукового проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences».


 12.12.2019

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

12 грудня 2019 р. в Хмельницькому відбувся науково-практичний захід для вчителів початкової школи. Учителів зібрала спільна мета: зробити навчання початківців більш ефективним і цікавим. Науково-практичний семінар – один з низки заходів у рамках дослідно-експериментальної роботи «Технологія навчання учнів початкової школи (Smart Kids)», науковим керівником якої є Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


 29.11.2019

Ефективне врядування та шкільні ініціативи

28-29 листопада 2019 р.у м. Краматорськ відбувся ІV Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», який був організований проєктом РЄ «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування в Україні». До роботи Форуму залучилися співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.