ІI Всеукраїнська науково-практична конференція “Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності”

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція “Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності”

Шановні науковці, аспіранти, студенти!

26 вересня 2019 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити друга Всеукраїнська науково-практична конференція “ Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності ”.

Метою конференції є всебічне сприяння науково-дослідній роботі, винахідницькій та творчій діяльності студентів, молодих вчених, аспірантів та докторантів; забезпечення системного підходу до підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу молоді та заохочення до наукового пошуку.

Організаційний комітет конференції запрошує Вас взяти участь у роботі конференції, виступити з доповідями і повідомленнями, продемонструвати власні розробки та наукові досягнення.

Секції конференції:

  • технічна;
  • економічна;
  • гуманітарна;
  • мультидисциплінарна

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Форми участі в конференції: дистанційна участь та заочна участь.

Електронний збірник тез конференції буде підготовлений та розміщений в електронному репозиторії університету до початку конференції та розісланий усім її учасникам. Видача друкованого збірника незапланована.

Для включення до програми конференції доповіді необхідно подати до оргкомітету: заявку на участь (зразок додається), вік першого автора не має перевищувати 35 років (для докторів наук і докторантів 40 років), текст тез (згідно з вимогами, що додаються) й сплатити організаційний внесок.

Організаційний внесок складається з витрат на підготовку збірника матеріалів конференції та виготовлення сертифікатів учасника, і становить 50 грн, який сплачується після прийняття матеріалів. Реквізити для оплати будуть надіслані на електронну пошту. Після сплати організаційного внеску прохання надіслати копію квитанції до оргкомітету.

Адреса Оргкомітету:

18006, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, Рада молодих вчених Черкаського державного технологічного університету, кім. 105-IV к.

Контактні особи:

голова РМВ ЧДТУ - Герасименко Інна Володимирівна тел.: 096-120-02-20

секретар РМВ ЧДТУ - Паламарчук Олександр Сергійович тел.: 096-299-64-00

Е-mail: rmv@chdtu.edu.ua

Сайт конференції: http://rmv.cdtu.edu.ua

Електронна форма для реєстрації: https://goo.gl/QJKpBv


Останні події

 14.09.2019

Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти»

12-14 вересня 2019 року за участі науковців Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на базі Херсонського державного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти». На конференцію з’їхалося біля 70 науковців з різних куточків України. У центрі дискусії учасників були потреби суспільства в інженерних кадрах, що суттєво зростають. Під час роботи конференції обговорювались шляхи та методичні прийоми, що допоможуть зацікавити школярів математикою та фізикою, а також допоможуть у майбутньому обрати саме інженерні спеціальності.


 09.09.2019

Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

29 серпня 2019 року співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у щорічній веб-конференції «Учені НАПН України – українським вчителям».


 06.09.2019

«V4 + Академічний дослідницький консорціум з інтеграції баз даних, робототехніки та мовник технологій»

5–6 вересня 2019 року у м.Трнава, Словаччина, відбувся Заключний дводенний Воркшоп у межах науково-дослідного проекту «V4 + Академічний дослідницький консорціум з інтеграції баз даних, робототехніки та мовник технологій» Міжнародного Вишеградського Фонду. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором заходу.


 01.09.2019

Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!
Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!
Зі святом!


 28.07.2019

Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics)

24-28 липня 2019 р. у Вашингтоні (США) пройшла Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics). Вчені ІІТЗН НАПН України Буров О.Ю., Пінчук О.П., Литвинова С.Г. представили свої доповіді та підготували статті, що вийшли друком у серіях Advances in Human Factors in Training, Education, and Learning та Advances in Manufacturing, Production Management and Process Control Sciences видавництва Springer.


 17.07.2019

Матеріали методологічного семінару НАПН України 4 квітня 2019 року опубліковано

Підготовлено Збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», що відбувся 4 квітня 2019 року в НАПН України.


 02.07.2019

Вітаємо із врученням нагород „Народна шана українським науковцям 1918-2018”

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки з нагоди 100 річчя НАН України директор ІІТЗН НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України В.Ю. Биков та завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник М.П. Шишкіна були відзначені медалями "Народна шана українським науковцям 1918-2018" та дипломами.


 02.07.2019

Засідання спеціалізованої вченої ради

2 липня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Гриценка В.Г. «Теоретико-методичні основи проектування та впровадження інформаційно-аналітичної системи управління університетом» та Головні О.С. «Методика застосування технологій віртуалізації Unix-подібних операційних систем у підготовці бакалаврів інформатики» кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


 01.07.2019

Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України

Опубліковано роботу «Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України» авторського колективу: В.Ю. Биков, О.Ю. Буров, А.М. Гуржій, М.І. Жалдак, М.П. Лещенко, С.Г. Литвинова, В.І. Луговий, В.В. Олійник, О.М. Спірін, М.П. Шишкіна, що висунуто на здобуття Державної премії України в галузі освіти.


 26.06.2019

Літня школа Smart Kids: «Освітні скарби на Чорному морі»

В рамках реалізації проекту «Технологія навчання учнів початкової школи Smart Kids 2017-2022 рр.» (керівник С. Г. Литвинова, д-р пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України) з 22 по 26 червня відбулася щорічна Літня школа. У роботі Літньої школи взяли участь 25 педагогів початкових класів з різних куточків України.