Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

Відділ хмарно орієнтованих систем інформатизації освіти

 • Провідний науковий співробітник (доктор наук/ кандидат наук) 0,25 ставки – Семеріков Сергій Олексійович;
 • Науковий співробітник (кандидат наук/ без наукового ступеня) 0,5 ставки – Барладим Валентина Миколаївна;
 • Молодший науковий співробітник (без наукового ступеня) 0,5 ставки – Хоптяна Наталія Олегівна;
 • Молодший науковий співробітник (без наукового ступеня) 0,25 ставки – Сухіх Аліса Сергіївна.

Відділ технологій відкритого навчального середовища

 • Завідувач відділу (доктор наук/кандидат наук) 1,0 ставки – Литвинова Світлана Григорівна;
 • Провідний науковий співробітник (доктор наук/кандидат наук) 1,0 ставки – Гриб’юк Олена Олександрівна.

Відділ відкритих освітньо-наукових інформаційних систем

 • Головний науковий співробітник (доктор наук) 0,5 ставки – Спірін Олег Михайлович;
 • Провідний науковий співробітник (доктор наук/кандидат наук) 0,25ставки – Яцишин Андрій Васильович;
 • Молодший науковий співробітник (без наукового ступеню) 1,0 ставки – Новицький Сергій Вадимович;
 • Молодший науковий співробітник (без наукового ступеню) 0,5 ставки – Дудко Анна Федорівна.

Відділ компаративістики інформаційно-освітніх інновацій

 • Завідувач відділу (доктор наук/кандидат наук) 1,0 ставки – Овчарук Оксана Василівна;
 • Провідний науковий співробітник (доктор наук/ кандидат наук) 0,25 ставки – Лещенко Марія Петрівна;
 • Провідний науковий співробітник (доктор наук/кандидат наук) 0,25 ставки – Сидоренко Сергій Іванович;
 • Старший науковий співробітник (кандидат наук/без наукового ступеню) 0,5 ставки – Іванюк Ірина Володимирівна;
 • Старший науковий співробітник (кандидат наук/без наукового ступеню) 0,5 ставки – Малицька Ірина Дмитрівна;
 • Науковий співробітник (без наукового співробітника) 0,5 ставки – Гриценчук Олена Олександрівна;
 • Науковий співробітник (без наукового співробітника) 0,5 ставки – Кравчина Оксана Євгенівна;
 • Науковий співробітник (без наукового співробітника) 1,0 ставки – Волошінська Алла Андріївна.

Останні події

 07.04.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України протягом 27 березня – 4 квітня 2020 року провів онлайн опитування щодо потреб вчителів та інших категорій освітян у здійсненні дистанційного навчання та підвищенні фахового рівня під час запровадження карантину, пов’язаного з поширенням в Україні вірусу COVID-19. Опитування здійснено з метою оцінки стану ситуації, що склалась під час карантину, а також для надання відповідних рекомендацій зацікавленим сторонам.


 30.03.2020

Електронні освітні ресурси для вчителів

Шановні колеги! Продовжується опитування вчителів щодо їхніх потреб у підвищенні фахового рівня з питань використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину. За попередніми результатами відповідей на анкету пропонуємо добірку електронних освітніх ресурсів, що можуть допомогти організувати освітній процес у дистанційній формі під час карантину. Підібрані матеріали містять посилання на онлайн уроки та методичні розробки за різними навчальними предметами, а також інструкції, які можна використати і для проведення уроків, і для виховних годин, нарад з колегами та консультацій з батьками.


 26.03.2020

Збірник наукових праць «Information Technologies in Education»

Вітаємо наших колег з Херсонського державного університету! Збірник наукових праць «Information Technologies in Education», співзасновником якого є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, внесено до групи Б Переліку наукових фахових видань України (галузь наук – педагогічні, спеціальність – 011).

12 років цей збірник публікує статті високої якості присвячені науковим, методичним, організаційним і технологічним аспектам розробки і застосування ІКТ. Завдячуючи засновникам, редакторам і експертам видання «Information Technologies in Education» було і залишається ефективним каналом поширення досвіту та передачі знань, де вчені, практики та дослідники можуть обговорювати, аналізувати і критикувати різні аспекти використання ІТ у сфері освіти та підтримувати їх розробку та впровадження.

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України


 24.03.2020

Заходи підтримки освіти в умовах запровадження карантину від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання

Використання цифрових технологій відкритих освітніх систем дозволить не тільки пом’якшити можливі негативні наслідки карантину, але й помітно інтенсифікувати впровадження ІКТ в освітню практику.

Ученими Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на період карантину організовано заходи для підтримки вітчизняної освіти. Вебінари, курси, електронні навчальні матеріали та інше.  


 05.03.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2020»

5 березня 2020 р. відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2020» (Моделювання цифрового навчального середовища закладу загальної середньої освіти) для вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи післядипломної педагогічної освіти, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників.


 28.02.2020

ОБ’ЄКТИ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ, ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ КОНТЕНТ

28 лютого у місті Києві в "Учительській кав'ярні" в рамках виконання наукового дослідження «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентності учнів з природничо-математичних предметів» відбувся науково-практичний семінар зі створення і використання об’єктів доповненої реальності, як інноваційного освітнього контенту.


 19.02.2020

ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»

В Івано-Франківську відбувся ІІ Форум "Цифрова трансформація освіти", в якому взяли участь понад 300 педагогічних працівників. Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, виступила на пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями цифрової трансформації загальної середньої освіти та напрями цифровізації освітнього середовища. А також, очолила роботу секції «Цифрові технології в освітній діяльності закладів освіти».


 13.02.2020

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

13 лютого 2020 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулась Урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік. Президент Володимир Зеленський вручив старшому науковому співробітнику відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Мар’єнко (Попель) Майї Володимирівні свідоцтво та нагрудний знак.


 07.02.2020

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ

7 лютого 2020 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчаннявідбулася Звітна наукова конференція присвячена 20-ти річчю інституту. У роботі конференції взяли участь понад 60-ти досвідчених і молодих науковців, психолого-педагогічних працівників і вчителів. Виступи відбулися в межах двох секцій: «Відкриті науково-освітні системи та комп’ютерно орієнтовані засоби навчання» і«Хмаро орієнтовані середовища та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій», а також пленарного засідання.


 01.02.2020

Шановний Валерій Юхимовичу!

Від усього нашого дружного колективу прийміть вітання з Днем народження! Бажаємо Вам життєвих сил, натхнення, творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях, нових ідей і проектів, у реалізації яких ми будемо працювати разом з Вами. 

З найкращими побажаннями,
колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання