10 Всеукраїнська науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14 листопада 2019 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася 10 Всеукраїнська науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступають: кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща).

Цілі конференції

  • Обговорення нових результатів використання мультимедійних технологій в різних галузях людської діяльності.
  • Демонстрація практичних досягнень учасників конференції у вигляді мультимедійних презентацій.
  • Аналіз наукових, психолого-педагогічних, виробничих аспектів розвитку мультимедійних технологій.
  • Обмін ідеями, пошук сумісних напрямів досліджень та зміцнення співпраці між навчальними, науковими i виробничими закладами та установами.
  • Залучення молоді до наукового пошуку.

Foto0.jpg

Основні напрями роботи конференції

  1. Теоретико-методологічні засади створення та використання мультимедійних технологій.
  2. Теорія та практика застосування апаратного та програмного забезпечення мультимедіа.
  3. Проблеми та перспективи використання електронних освітніх ресурсів навчання.
  4. Електронна бібліотека.
  5. Використання продуктів мультимедіа у віртуальній та доповненій реальності.

Foto1.jpg

Під час конференції в доповідях учасників заходу розглядалися наукові та методичні питання застосування мультимедійних технологій, обговорювалися різні аспекти їхньої розробки та використання в освіті та інших сферах діяльності.

Foto2.jpg

Співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у роботі заходу разом з викладачами, науковцями, аспірантами та студентами навчальних закладів і установ. Івановою С.М., зав. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем, канд. пед. наук, було зроблено доповідь за темою «Система Google Analytics як засіб моніторингу веб-ресурсів освітніх і наукових закладів»

Foto3.jpg

Висловлюємо щиру вдячність всім організаторам заходу! Дякуємо господарям – працівникам кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету, а саме: Мелешку М.А., Бобарчуку О.А., Лободі С.М. за гостинність та співпрацю!

Foto4.jpg

Foto5.png

Анонси та оголошення

 25.11.2019

Перенесено захист докторської дисертації

Повідомляємо, що захист дисертації Щербини Олександра Андрійовича на тему «Комп’ютерно орієнтоване середовище проектування електронних освітніх ресурсів для відкритих університетських систем підвищення кваліфікації викладачів» для здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті перенесено. Про дату захисту буде повідомлено пізніше


ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД

Документи подавати за адресою:
04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9, к. 204
Відповідальна особа – Барладим Валентина Миколаївна,
старший інспектор з кадрів.
Телефон для довідок: 440-33-29; 453-90-51