Ефективне врядування та шкільні ініціативи

Ефективне врядування та шкільні ініціативи

Серед важливих питань для обговорення були питання соціальної політики, прав національних меншин, зокрема освіти національних меншин. Цікавими стали презентації представників об’єднаних громад щодо обладнання школи швейною майстернею, де школярі, їхні батьки та всі бажаючі можуть створювати власноруч різні речі для домашнього вжитку та реалізовувати їх через соціальні мережі. Кошти з таких ініціатив нерідко віддають на соціальні потреби громад.Такі ініціативи пов’язані з трудовим навчанням та носять назву «Шкільні коворкінги», де школярі вчаться підприємливості та починають заробляти свої перші гроші. Не останню роль у цьому відіграють нові технології, зокрема використання 3D-принтера для виготовлення дрібних суверенів (брелоків, іграшок), які реалізуються на шкільних ярмарках. Гарний приклад показала громада у Баранівській ОТГ, що був презентований Н. Свінціцькою, керівником об’єднання КУ «АМОР».

Анонси та оголошення

VIII Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного та змішаного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle на Восьму міжнародну науково-практичну конференцію «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»


III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

13 травня 2020 року відбудеться III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті (AREdu) – рецензований міжнародний семінар, присвячений дослідженню застосувань віртуальної та доповненої реальності в освіті. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступає в якості співорганізатора семінару. Дедлайн подачі заявок: 22 квітня 2020 року.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020).


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.