ІІ Форум інноваційної освіти INED.

ІІ Форум інноваційної освіти INED.

23-24 листопада у Центрі Шептицького УКУ відбувся ІІ Форум інноваційної освіти INED. У заході взяли участь понад 200 освітян з різних куточків України, колеги з Німеччини та Фінляндії. Організатори форуму: Простір освітніх ініціатив, Львівська міська рада, ГО "Центр суспільних інновацій", STEAM Space. У Форумі взяла участь заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук.

INED_2.jpg


Протягом двох днів відбувався активний обмін інноваційними освітніми підходами. Кілька важливих тез з панельних дискусій:

💡Інноваційні технології – це лише інструмент, за допомогою якого ми досягаємо цілі, але не самоціль. Професіоналізм повинен базуватися на цінностях і повазі до людської гідності.

💡Ніякі інформаційні технології не допоможуть, якщо вчитель не змотивований навчати. Ефективна освітня система базується на максимальній зацікавленості викладача, на прояві емпатії і розуміння учня. 
💡Цінності треба не лише пропагувати, але й дотримуватися їх. Діти вчаться не на словах, вони вчаться, переймаючи наш стиль поведінки. Ми повинні перейти до ціннісного орієнтованого суспільства.

INED_3.jpg

Актуально для учительства: Переймати ідеї інших та генерувати свої, проявляти креативність та залучати ресурси громади. Заохочувати дітей до спільного творення уроків. Бути в тренді й бажати більшого!

Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.