ІІ Форум інноваційної освіти INED.

ІІ Форум інноваційної освіти INED.

23-24 листопада у Центрі Шептицького УКУ відбувся ІІ Форум інноваційної освіти INED. У заході взяли участь понад 200 освітян з різних куточків України, колеги з Німеччини та Фінляндії. Організатори форуму: Простір освітніх ініціатив, Львівська міська рада, ГО "Центр суспільних інновацій", STEAM Space. У Форумі взяла участь заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук.

INED_2.jpg


Протягом двох днів відбувався активний обмін інноваційними освітніми підходами. Кілька важливих тез з панельних дискусій:

💡Інноваційні технології – це лише інструмент, за допомогою якого ми досягаємо цілі, але не самоціль. Професіоналізм повинен базуватися на цінностях і повазі до людської гідності.

💡Ніякі інформаційні технології не допоможуть, якщо вчитель не змотивований навчати. Ефективна освітня система базується на максимальній зацікавленості викладача, на прояві емпатії і розуміння учня. 
💡Цінності треба не лише пропагувати, але й дотримуватися їх. Діти вчаться не на словах, вони вчаться, переймаючи наш стиль поведінки. Ми повинні перейти до ціннісного орієнтованого суспільства.

INED_3.jpg

Актуально для учительства: Переймати ідеї інших та генерувати свої, проявляти креативність та залучати ресурси громади. Заохочувати дітей до спільного творення уроків. Бути в тренді й бажати більшого!

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.