Х науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

21-23 листопада 2018 співробітники Інституту взяли участь у Х науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка». Організатори конференції – науковці університету та Наукового товариства імені Тараса Шевченка, багаторічним партнером є компанія Data Art.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Під час роботи секцій науковці обговорили проблеми інформатизації діяльності закладів вищої освіти, впровадження інноваційних комп’ютерних засобів навчання, створення та використання відкритих онлайн ресурсів у навчальному процесі, комп’ютерного тестування знань і вмінь, комп’ютерних технологій у бібліотечній справі та інше. Доповіді на конференції представили молоді вчені Яцишин А.В. і Коваленко В.В. щодо різних аспектів використання цифрових відкритих систем для навчання. Цікавим був досвід інформатизації ЗВО, яким поділились учасники конференції з різних міст України, зокрема з Тернополя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Львову та Києва.

14.jpg

16.jpg

17.jpg

Для учасників конференції було організовано і проведено екскурсію по університету. Дякуємо Озірковському Леоніду – декану Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, який особисто проводив екскурсію, керував роботою секції, а також піклувався про наше комфортне перебування у Львові.

24.jpg

Програма конференції

Детальніше про конференцію на сайті НУ «Львівська політехніка»

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.