Х науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

21-23 листопада 2018 співробітники Інституту взяли участь у Х науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка». Організатори конференції – науковці університету та Наукового товариства імені Тараса Шевченка, багаторічним партнером є компанія Data Art.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Під час роботи секцій науковці обговорили проблеми інформатизації діяльності закладів вищої освіти, впровадження інноваційних комп’ютерних засобів навчання, створення та використання відкритих онлайн ресурсів у навчальному процесі, комп’ютерного тестування знань і вмінь, комп’ютерних технологій у бібліотечній справі та інше. Доповіді на конференції представили молоді вчені Яцишин А.В. і Коваленко В.В. щодо різних аспектів використання цифрових відкритих систем для навчання. Цікавим був досвід інформатизації ЗВО, яким поділились учасники конференції з різних міст України, зокрема з Тернополя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Львову та Києва.

14.jpg

16.jpg

17.jpg

Для учасників конференції було організовано і проведено екскурсію по університету. Дякуємо Озірковському Леоніду – декану Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, який особисто проводив екскурсію, керував роботою секції, а також піклувався про наше комфортне перебування у Львові.

24.jpg

Програма конференції

Детальніше про конференцію на сайті НУ «Львівська політехніка»

Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.