Х науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

21-23 листопада 2018 співробітники Інституту взяли участь у Х науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка». Організатори конференції – науковці університету та Наукового товариства імені Тараса Шевченка, багаторічним партнером є компанія Data Art.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Під час роботи секцій науковці обговорили проблеми інформатизації діяльності закладів вищої освіти, впровадження інноваційних комп’ютерних засобів навчання, створення та використання відкритих онлайн ресурсів у навчальному процесі, комп’ютерного тестування знань і вмінь, комп’ютерних технологій у бібліотечній справі та інше. Доповіді на конференції представили молоді вчені Яцишин А.В. і Коваленко В.В. щодо різних аспектів використання цифрових відкритих систем для навчання. Цікавим був досвід інформатизації ЗВО, яким поділились учасники конференції з різних міст України, зокрема з Тернополя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Львову та Києва.

14.jpg

16.jpg

17.jpg

Для учасників конференції було організовано і проведено екскурсію по університету. Дякуємо Озірковському Леоніду – декану Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, який особисто проводив екскурсію, керував роботою секції, а також піклувався про наше комфортне перебування у Львові.

24.jpg

Програма конференції

Детальніше про конференцію на сайті НУ «Львівська політехніка»

Анонси та оголошення