Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017)

Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017)

 27-28 квітня 2017 р. відбулась Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017) , в якій ІІТЗН НАПН України є співорганізатором.

 На пленарному засіданні були заслухані доповіді трьох членів спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет»: І. В. Лов'янової, С. О. Семерікова та С. В. Шокалюк.

 До складу конфереції входило дві секції:

СЕКЦІЯ 1 Комп’ютерне моделювання в освіті

СЕКЦІЯ 2 Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

До програми конференції також було включено майстер клас з програмування мовою Java.

Майстер клас.JPG

 Матеріали конференції опубліковані в журналі «Новітні комп’ютерні технології», Том XV, що доступний за посиланням.

З нагоди проведення конференції опубліковано монографію «Моделювання в освіті: Стан. Проблеми. Перспективи», яку можна переглянути за наступним посиланням.

Загальне фото.JPG

Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.