Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017)

Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017)

 27-28 квітня 2017 р. відбулась Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017) , в якій ІІТЗН НАПН України є співорганізатором.

 На пленарному засіданні були заслухані доповіді трьох членів спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет»: І. В. Лов'янової, С. О. Семерікова та С. В. Шокалюк.

 До складу конфереції входило дві секції:

СЕКЦІЯ 1 Комп’ютерне моделювання в освіті

СЕКЦІЯ 2 Інформаційно-комунікаційні технології в освіті

До програми конференції також було включено майстер клас з програмування мовою Java.

Майстер клас.JPG

 Матеріали конференції опубліковані в журналі «Новітні комп’ютерні технології», Том XV, що доступний за посиланням.

З нагоди проведення конференції опубліковано монографію «Моделювання в освіті: Стан. Проблеми. Перспективи», яку можна переглянути за наступним посиланням.

Загальне фото.JPG

Анонси та оголошення

V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2017»

14 грудня 2017 р, у приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбудеться V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь - 2017». Організаторами конференції виступають: Національна академія педагогічних наук України, Рада молодих вчених НАПН України, Рада молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Спільна науково-дослідна лабораторія з проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті з Житомирським державним університетом ім. Івана Франка, Рада молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Рада молодих вчених Черкаського технологічного університету, Рада молодих науковців Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.