Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»

Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»

20-22 травня 2020 р. у дистанційному форматі пройшла Міжнародна конференція «ICSF-2020: The International Conference on sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора.

ICSF – це рецензована міжнародна міждисциплінарна англомовна конференція, що об’єднує теоретиків і практиків, дослідників, учених різних галузей знань – від гуманітарних до інженерії, задля обміну досвідом та спільного пошуку нових ідей і рішень. У полі інтересу ICSF – сталий розвиток технологій, урядових, економічних, соціальних інститутів, освітніх установ, регіонів і суспільства загалом.

Серед тематичних напрямів роботи конференції доцільно відзначити такі: корпоративна соціальна відповідальність; управління, законодавство та політика сталого розвитку; соціальний і культурний сталий розвиток; сталий розвиток суспільства, економіки, освіти, енергетики, будівництва та архітектури, транспорту, технологій тощо.

З програмою ICSF-2020 можна ознайомитися тут: https://easychair.org/smart-program/ICSF-2020/

Загальна кількість поданих матеріалів склала 187. Серед учасників – громадяни України (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Львів, Луцьк, Мелітополь, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси), а також Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Великобританії, Єгипту, Казахстану, Кувейту, Німеччини, Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та ін.

Від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України результати своїх досліджень представили Оксана Овчарук, Ірина Іванюк, Наталія Сороко, Олена Гриценчук, Оксана Кравчина у доповіді на тему: «The Use of Digital Learning Tools in the Teachers' Professional Activities to Ensure Sustainable Development and Democratization of Education in European Countries» та Майя Мар’єнко, Юлія Носенко, Аліса Сухіх, Віктор Татауров, Марія Шишкіна у доповіді на тему: «Personalization of learning through adaptive technologies in the context of sustainable development of teachers’ education».

Відео-запис трансляції розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zOJvqLwt_Z4&feature=youtu.be

З іншими відомостями можна ознайомитися на офіційному сайті конференції: https://icsf.ccjournals.eu/2020/index.html

Висловлюємо вдячність організаторам конференції, зокрема Сергію Семерікову, доктору педагогічних наук, професору, професору кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету за підготовку і проведення заходу на високому рівні!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


ІV міжнародна конференція (інтернет-конференція) "Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020. Глобалізований простір інновацій"

28 травня 2020 р. відбудеться ІV міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2020. Глобалізований простір інновацій". Серед тематичних напрямів наступні: освітні реформи, інновації, освітня політика в рамках європеїзації та глобалізації; світові стратегії цифровізації освіти; тенденції розвитку шкільної освіти – міжнародний аспект; актуальні проблеми професійної освіти та освіти дорослих у компаративній перспективі; міжнародний досвід підтримки обдарованості та інклюзивної освіти.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.


 29.04.2020

ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посади заступника директора з наукової роботи.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж роботи на посадах наукових та (або) науково-педагогічних працівників не менше як 5 років, а також високі моральні якості та організаторські здібності.
Строк подання заяв2 місяці з дня опублікування оголошення.