Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні

Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні

28 травня 2020 р в Брюсселі заплановано засідання Кластеру 4 (співробітництво у сфері науки та технологій, інформаційне суспільство, аудіовізуальна політика, освіта навчання та молодь, культура, співробітництво в галузі спорту та фізичної культури) Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Напередодні, 27 травня, Фондом «Відкрита політика» було ініціював експертне обговорення викликів, ризиків і перспектив дистанційної освіти під час пандемії Covid-19. Метою Міжнародного [не] Форуму цифрової трансформації шкільної освіти в Україні було започаткувати публічну дискусію навколо Стратегії та Плану спільних заходів Україна-ЄС щодо впровадження системи дистанційної освіти.

Привітала учасників Форуму Ірина Жданова, виконавча директорка ГО “Фонд «Відкрита політика»”, засновниця наукового ліцею/пансіону «Міжнародна Зелена Школа ім. Клима Чурюмова», кандидат історичних наук.

До слова була запрошена Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук виступила з доповіддю «Концепція цифровізації загальної середньої освіти».

До обговорення долучилися:

  • Албінас ДАУБАРАС, директор гімназії дистанційної освіти OZO, Вільнюс, Литва;
  • Даміан Фелу MASHAV, Ізраїль;
  • Ерік ЛЕВІС, вчитель історії, літератури, початкова школа м. Ліонс, Рочестер (НЙ), США.
3.png

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.