Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

29 серпня 2019 року співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (Анна Яцишин, Оксана Овчарук, Наталія Сороко, Олена Гриценчук, Наталя Яськова та Валентина Коваленко) взяли участь у традиційні веб-конференції «Учені НАПН України – українським вчителям» організаторами якої є Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Метою даної конференції було інформування освітян України про стан реалізації концепції «Нова українська школа», поширення методичних рекомендацій, підготовлених НАПН спільно з МОН України, та порад вчених НАПН України щодо впровадження результатів сучасних наукових досліджень проблем освіти і педагогічної науки.

Учені нашого інституту ознайомили педагогів з міжнародними підходами щодо розвитку цифрової компетентності, що можна використовувати в Україні, а також проінформували про масові відкриті курси та доступні для використання онлайн ресурси для розвитку компетентностей. Поділилися досвідом формування засобами ІКТ соціальної компетентності молодших школярів та попередження їх агресивної поведінки.

Виступи можна прослухати за посиланням: >>> 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg


Анонси та оголошення

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2020»

Запрошуємо вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи ППО, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників 5 березня 2020 р. до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2020» (Моделювання цифрового навчального середовища закладу загальної середньої освіти) 


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020).


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.