Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

Веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям»

29 серпня 2019 року співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (Анна Яцишин, Оксана Овчарук, Наталія Сороко, Олена Гриценчук, Наталя Яськова та Валентина Коваленко) взяли участь у традиційні веб-конференції «Учені НАПН України – українським вчителям» організаторами якої є Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Метою даної конференції було інформування освітян України про стан реалізації концепції «Нова українська школа», поширення методичних рекомендацій, підготовлених НАПН спільно з МОН України, та порад вчених НАПН України щодо впровадження результатів сучасних наукових досліджень проблем освіти і педагогічної науки.

Учені нашого інституту ознайомили педагогів з міжнародними підходами щодо розвитку цифрової компетентності, що можна використовувати в Україні, а також проінформували про масові відкриті курси та доступні для використання онлайн ресурси для розвитку компетентностей. Поділилися досвідом формування засобами ІКТ соціальної компетентності молодших школярів та попередження їх агресивної поведінки.

Виступи можна прослухати за посиланням: >>> 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg


Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


ІI Всеукраїнська науково-практична конференція “Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності”

26 вересня 2019 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити друга Всеукраїнська науково-практична конференція “Наука України – погляд молодих учених крізь призму сучасності”.


Увага! Конкурс «Кращий аспірант 2019 року»

Оголошується конкурс «Кращий аспірант 2019 року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2019 році.


Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2019»

Запрошуємо взяти участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Наукова молодь-2019», що відбудеться 4 жовтня 2019 року.