Веб-конференції «НАПН України – українським учителям»

1.png

27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.

На відкритті заходу 27 серпня виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент НАПН України Василь Кремень, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Роман Шиян, академік НАПН України Олександра Савченко.

Вчені академії присвятили свої виступи питанням модернізації освітньої системи України, зокрема змісту початкової освіти, нових освітніх і навчальних програм, нових підручників для 1, 5 та 10 класів, що запроваджуються цього навчального року, та апробації результатів науково-педагогічних досліджень.

28 серпня виступали з доповідями науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Сухіх Аліса Сергіївна, здобувач Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, надала учителям-предметникам та батькам поради щодо здоров’язбережувального використання сучасних засобів ІКТ: як користуватися смартфонами, планшетами, ноутбуками і не зашкодити здоров’ю.

2.png

Про особливості використання мультимедійних технологій як засобу підтримки інклюзивного навчання в дошкільних закладах освіти і початковій школі докладно розповіла Носенко Юлія Григорівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту.

3.png

Дементієвська Ніна Петрівна, науковий співробітник, експерт з безпечного використання Інтернет-ресурсів, поділилася з учителями педагогічними прийомами формування критичного мислення в інтернет-мережі.

4.png

Про різні можливості використання потужного електронного ресурсу бібліотеки НАПН України для потреб учителів доповіла Яцишин Анна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи інституту.

5.png


Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»