Веб-конференції «НАПН України – українським учителям»

1.png

27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.

На відкритті заходу 27 серпня виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент НАПН України Василь Кремень, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Роман Шиян, академік НАПН України Олександра Савченко.

Вчені академії присвятили свої виступи питанням модернізації освітньої системи України, зокрема змісту початкової освіти, нових освітніх і навчальних програм, нових підручників для 1, 5 та 10 класів, що запроваджуються цього навчального року, та апробації результатів науково-педагогічних досліджень.

28 серпня виступали з доповідями науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Сухіх Аліса Сергіївна, здобувач Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, надала учителям-предметникам та батькам поради щодо здоров’язбережувального використання сучасних засобів ІКТ: як користуватися смартфонами, планшетами, ноутбуками і не зашкодити здоров’ю.

2.png

Про особливості використання мультимедійних технологій як засобу підтримки інклюзивного навчання в дошкільних закладах освіти і початковій школі докладно розповіла Носенко Юлія Григорівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту.

3.png

Дементієвська Ніна Петрівна, науковий співробітник, експерт з безпечного використання Інтернет-ресурсів, поділилася з учителями педагогічними прийомами формування критичного мислення в інтернет-мережі.

4.png

Про різні можливості використання потужного електронного ресурсу бібліотеки НАПН України для потреб учителів доповіла Яцишин Анна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи інституту.

5.png


Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.