Веб-конференції «НАПН України – українським учителям»

1.png

27-30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційні веб-конференції в режимі онлайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.

На відкритті заходу 27 серпня виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент НАПН України Василь Кремень, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Роман Шиян, академік НАПН України Олександра Савченко.

Вчені академії присвятили свої виступи питанням модернізації освітньої системи України, зокрема змісту початкової освіти, нових освітніх і навчальних програм, нових підручників для 1, 5 та 10 класів, що запроваджуються цього навчального року, та апробації результатів науково-педагогічних досліджень.

28 серпня виступали з доповідями науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Сухіх Аліса Сергіївна, здобувач Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, надала учителям-предметникам та батькам поради щодо здоров’язбережувального використання сучасних засобів ІКТ: як користуватися смартфонами, планшетами, ноутбуками і не зашкодити здоров’ю.

2.png

Про особливості використання мультимедійних технологій як засобу підтримки інклюзивного навчання в дошкільних закладах освіти і початковій школі докладно розповіла Носенко Юлія Григорівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту.

3.png

Дементієвська Ніна Петрівна, науковий співробітник, експерт з безпечного використання Інтернет-ресурсів, поділилася з учителями педагогічними прийомами формування критичного мислення в інтернет-мережі.

4.png

Про різні можливості використання потужного електронного ресурсу бібліотеки НАПН України для потреб учителів доповіла Яцишин Анна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи інституту.

5.png


Анонси та оголошення

Відбудеться захист кандидатської дисертації Концедайла В.В.

29 січня 2019 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Концедайла Валерія Валерійовича на тему «Застосування ігрових симуляторів у формуванні професійних компетентностей майбутніх інженерів-програмістів» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист кандидатської дисертації Борисенка Д.В.

29 січня 2019 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Борисенка Дениса Володимировича на тему «Методика використання комп’ютерного 3D проектування у навчанні майбутніх фахівців з дизайну» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Англомовний семінар для молодих науковців

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас на англомовний семінар для молодих науковців, який відбудеться

17 січня 2019 року, початок об 11:00.Конкурс «Кращий молодий вчений року»

Оголошуємо конкурс «Кращий молодий вчений року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році. Головна мета конкурсу – підтримка талановитої молоді та зацікавлення у науковій діяльності молодих вчених і аспірантів ІІТЗН НАПН України.


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас 22 березня 2019 року

взяти участь у роботі

2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.