VІІI Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020

VІІI Міжнародна науково-практична  конференція «MoodleMoot Ukraine 2020

22 травня 2020 р. пройшла VIІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle». Цього року – в онлайн форматі, з використанням системи Zoom.

Організатори заходу: Київський національний університет будівництва і архітектури та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.

Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у закладах загальної середньої та вищої освіти, в системі підготовки і підвищення кваліфікації педагогів у процесі неперервного навчання, та охоплювала такі змістові напрями:

  • досвід упровадження й використання системи Moodle у дистанційному навчанні та мережній підтримці навчального процесу;
  • розвиток системи Moodle, створення і використання нових модулів Moodle, інтеграція Moodle з іншими програмними засобами;
  • організаційно-педагогічні та методичні проблеми використання платформи Moodle.

На конференцію було подано 37 доповідей, з яких у результаті рецензування та оцінювання програмним комітетом було відібрано 28. У роботі програмного комітету конференції взяли участь 4 доктори і 6 кандидатів наук.

Доступ до матеріалів доповідей і відео-записів виступів на сайті конференції є вільним і не потребує реєстрації: https://2020.moodlemoot.in.ua

Зазначимо, що MoodleMoot – це традиційна назва конференцій, які в усьому світі проводяться користувачами Moodle. Процедура їх проведення має характерні особливості, головною з яких є публікація доповідей на сайті конференції, що створюється на платформі Moodle. Для цього кожному доповідачу надаються права викладача в його курсі Moodle, де він може розмістити повний текст доповіді та необхідні ілюстративні матеріали, а також має зворотній зв'язок з аудиторією.

Україномовний формат конференції MoodleMootUkraine організований і проводиться в Україні з 2013 р., за участю Київського національного університету будівництва і архітектури та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Сайти конференцій MoodleMootUkraine працюють і по завершенню конференції, сприяючи обміну досвідом і співпраці усіх користувачів цієї платформи.

Проведений захід, що вже став традиційним для української спільноти користувачів Moodle, сприяє налагодженню й зміцненню співробітництва між розробниками, науково-педагогічними, педагогічними працівниками в сфері використання й вдосконалення цієї платформи; обміну позитивним досвідом; обговоренню і спільному пошуку вирішення проблем, пов’язаних з упровадженням дистанційного навчання; подальшому розвитку і впровадженню ІКТ в заклади загальної середньої, вищої, післядипломної освіти.

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.