Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти»

За участі науковців Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на базі Херсонського державного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти».

ХДУ4.jpg

До наукового заходу долучилися науковці, вчителі і викладачі вищих, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, фахівці-практики, докторанти, аспіранти та студенти. У центрі дискусії учасників були потреби суспільства в інженерних кадрах, що суттєво зростають. Адже тільки біля 10% школярів обирають спеціалізацію, пов’язану з природничо-математичною освітою.

Напрями роботи заходу: якість природничо-математичної підготовки у закладах освіти як науковий і соціальний пріоритет, інноваційні підходи до реформування і вдосконалення природничо-математичної підготовки у закладах освіти, технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах освіти, навчальний експеримент і науково-дослідна робота при вивченні дисциплін природничо-математичного циклу, проектування освітнього процесу з природничо-математичних дисциплін у закладах освіти, досвід вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти зарубіжжя, удосконалення професійно-педагогічної підготовки майбутнього вчителя дисциплін природничо-математичного циклу, розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу.

На пленарному засіданні виступила Ольга Пінчук, заступник директора інституту з науково-експериментальної роботи, залучивши присутніх до обговорення різних аспектів цифрової модернізації системи загальної середньої освіти.

ХДУ5.jpg

Анонси та оголошення

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.