Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

27 травня відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти. У заході взяли участь понад 110 осіб, зокрема провідні фахівці державних установ системи освіти, директори закладів позашкільної освіти, завідувачі відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, директори опорних шкіл. Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук виступила з доповіддю «Дистанційна форма навчання як альтернатива реалізації освітнього процесу під час карантинів».

На важливості обговорюваних питань у період запровадження карантинних заходів, детально зупинився ведучий онлайн-конференції Вербицький Володимир Валентинович, директор НЕНЦ.

Важливий аспект, на який звернули увагу під час заходу – організація дослідницької роботи з учнівською молоддю, підготовку науково-дослідних робіт як у школі, так і в позашкіллі, зокрема з використанням комп’ютерного моделювання та хмарних сервісів. Серед інших питань, що обговорювалися були наступні:

  1. Дистанційне навчання учнів: переваги та недоліки.
  2. Дидактика мережевого навчання.
  3. Актуальні проблеми освіти сьогодення.
  4. Шляхи підвищення якості освіти.
  5. Навчально-дослідна робота учнів. 
(2).png

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.