Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

21 серпня 2018 року науковці Інституту взяли участь у різнопланових дискусіях масштабного освітнього форуму Всеукраїнської серпневої конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад». Серед учасників конференції - Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова представництва ЄС в Україна Хюг Мінгареллі, голова Офісу Ради Європи в Україні, вчителі та педагогічні працівники з усієї України, представники органів місцевого самоврядування.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство створює основи для економічного відновлення, для розвитку нашої держави. "Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу. Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа». Щоб все це стало незворотнім, Україна реалізувала свій європейський вибір. І нам потрібно абсолютно надійно закріпити для безповоротності цього процесу це все в цінностях, компетенціях і життєвій позиції молодого покоління". Він наголосив: "Я вірю в українську молодь. І я вірю, що це зробить Нова українська школа".

IMG_9734-3.jpg

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що у вересні 2018 року по всій країні діти підуть в перший клас Нової української школи. Старту реформи передувала масштабна підготовка, яка була спрямована на створення нового освітнього середовища, розбудову нового змісту освіти та перепідготовку вчителів.

1534841057-6342-4.jpg

Під час конференції відбулася низка панельних дискусій, майстер-класів, презентацій, виставок та робочих груп, що були присвячені старту Нової української школи, децентралізації у системі освіти, компетентностям для життя у 21-му столітті, розвитку інклюзивної освіти, підвищенню кваліфікації вчителів, пілотуванню нових технологій та інновацій, прозорому фінансуванню шкіл.

NUSH 1.jpg

NUSH 2.jpg

Заступник директора з науково-експериментальної роботи Ольга Пінчук та завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Олександра Соколюк взяли участь у панельній дискусії «Нова українська школа: компетентності для життя в 21-му столітті».

NUSH 3.jpg

NUSH 4.jpg

До робот груп у рамках обговорення забезпечення якості освіти долучилась Оксана Овчарук, заввідділом компаративістики інформаційно-освітніх інновацій.

Валентина Барладим, молодший науковий співробітник інституту, працювала з колегами в робочій групі за напрямом «Виховання та позашкільна освіта».

NUSH 5.jpg

Валентина Коваленко, науковий співробітник інституту,на робочій групі, що зібрала психологів, дефектологів і соціальних працівників,взяла участь в обговоренні проблем навчального процесу дітей з особливими освітніми потребами та перспектив розвитку інклюзивного навчання в Україні.

NUSH 7.jpg

Наталя Сороко, старший науковий співробітникінституту, активно співпрацювала з колегами над розв'язанням актуальних проблем навчання вчителів.


Анонси та оголошення

Відбудеться захист кандидатської дисертації Концедайла В.В.

29 січня 2019 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Концедайла Валерія Валерійовича на тему «Застосування ігрових симуляторів у формуванні професійних компетентностей майбутніх інженерів-програмістів» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист кандидатської дисертації Борисенка Д.В.

29 січня 2019 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Борисенка Дениса Володимировича на тему «Методика використання комп’ютерного 3D проектування у навчанні майбутніх фахівців з дизайну» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Англомовний семінар для молодих науковців

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас на англомовний семінар для молодих науковців, який відбудеться

17 січня 2019 року, початок об 11:00.Конкурс «Кращий молодий вчений року»

Оголошуємо конкурс «Кращий молодий вчений року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році. Головна мета конкурсу – підтримка талановитої молоді та зацікавлення у науковій діяльності молодих вчених і аспірантів ІІТЗН НАПН України.


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас 22 березня 2019 року

взяти участь у роботі

2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.