Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

21 серпня 2018 року науковці Інституту взяли участь у різнопланових дискусіях масштабного освітнього форуму Всеукраїнської серпневої конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад». Серед учасників конференції - Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова представництва ЄС в Україна Хюг Мінгареллі, голова Офісу Ради Європи в Україні, вчителі та педагогічні працівники з усієї України, представники органів місцевого самоврядування.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство створює основи для економічного відновлення, для розвитку нашої держави. "Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу. Зараз вперше, і тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа». Щоб все це стало незворотнім, Україна реалізувала свій європейський вибір. І нам потрібно абсолютно надійно закріпити для безповоротності цього процесу це все в цінностях, компетенціях і життєвій позиції молодого покоління". Він наголосив: "Я вірю в українську молодь. І я вірю, що це зробить Нова українська школа".

IMG_9734-3.jpg

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що у вересні 2018 року по всій країні діти підуть в перший клас Нової української школи. Старту реформи передувала масштабна підготовка, яка була спрямована на створення нового освітнього середовища, розбудову нового змісту освіти та перепідготовку вчителів.

1534841057-6342-4.jpg

Під час конференції відбулася низка панельних дискусій, майстер-класів, презентацій, виставок та робочих груп, що були присвячені старту Нової української школи, децентралізації у системі освіти, компетентностям для життя у 21-му столітті, розвитку інклюзивної освіти, підвищенню кваліфікації вчителів, пілотуванню нових технологій та інновацій, прозорому фінансуванню шкіл.

NUSH 1.jpg

NUSH 2.jpg

Заступник директора з науково-експериментальної роботи Ольга Пінчук та завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Олександра Соколюк взяли участь у панельній дискусії «Нова українська школа: компетентності для життя в 21-му столітті».

NUSH 3.jpg

NUSH 4.jpg

До робот груп у рамках обговорення забезпечення якості освіти долучилась Оксана Овчарук, заввідділом компаративістики інформаційно-освітніх інновацій.

Валентина Барладим, молодший науковий співробітник інституту, працювала з колегами в робочій групі за напрямом «Виховання та позашкільна освіта».

NUSH 5.jpg

Валентина Коваленко, науковий співробітник інституту,на робочій групі, що зібрала психологів, дефектологів і соціальних працівників,взяла участь в обговоренні проблем навчального процесу дітей з особливими освітніми потребами та перспектив розвитку інклюзивного навчання в Україні.

NUSH 7.jpg

Наталя Сороко, старший науковий співробітникінституту, активно співпрацювала з колегами над розв'язанням актуальних проблем навчання вчителів.


Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


ХІІ Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Наука. Освіта. Молодь»

Запрошуємо студентів, аспірантів і молодих науковців до участі у ХІІ Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю «Наука. Освіта. Молодь» 25 квітня 2019 року.


ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


ІV Міжнародному семінарі «Professional Retraining and Life-Long Learning Using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person)»

Запрошуємо до участі в ІV Міжнародному семінарі «Professional Retraining and Life-Long Learning Using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person)», що відбудеться в рамках ICTERI-2019 (12-15.06.2019 р.)!

Мова заходу – англійська. Статті, що успішно пройдуть рецензування, будуть опубліковані у міжнародному виданні (CEUR-WS.org), що індексується в міжнародних базах, у т.ч. Scopus.


ХV Міжнародна науково-практична конференція ICTERI «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань»

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання разом з Херсонським державний університетом 12-15 червня в м. Херсон проводить ХV Міжнародну науково-практичну конференцію ICTERI «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (15th International Conference on ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer (ICTERI 2019))


ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.