XV (XXV) Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

257010295_221013 (1).jpg

17-18 травня 2019 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася XV (XXV) Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища», присвячена 20-річчю Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Доповіді пленарного засідання були присвячені співпраці ІТЗН НАПН України й кафедри фізики та методики її викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (Соколюк О.М., ІІТЗН НАПН України); поєднанню академічної й вузівської освітянської діяльності (Величко С.П., ЦДПУ імені Володимира Винниченка); теоретичним і практичним основам загальної середньої природничої освіти (Мартинюк М.Т., УДПУ імені Павла Тичини).

257915292_325880.jpg

Обговорення результатів наукових досліджень щодо проблем методики навчання природничо-математичних дисциплін, засобів ІКТ та проблем методики фізичної й технологічної освіти, що відбулося під час роботи секцій конференції, сприятиме обміну досвідом, дослідженню перспективних напрямів застосування інформаційно-комунікаційних технологій в закладах освіти для потреб розвитку суспільства та вітчизняної науки.

На честь 20-річчя Інституту учасниками конференції було висаджено молоді деревця.

IMG_20190517_124021.jpg

IMG_20190517_124157.jpg


Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.