ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»

ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»

В Івано-Франківську відбувся ІІ Форум "Цифрова трансформація освіти", в якому взяли участь понад 300 педагогічних працівників. Захід було присвячено проблемам і перспективам цифровізації освітньої сфери.

IF 3.jpg

Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, виступила на пленарному засіданні з доповіддю про основні напрями цифрової трансформації загальної середньої освіти та напрями цифровізації освітнього середовища. Основні положення цифрової трансформації були представлені в доповідях:

  • Козирєва П.Г., голови Асоціації малих міст України, члена робочої групи з впровадження Smart-рішень;
  • Марцінківа Р.Р., міського голови міста Івано-Франківська;
  • Жерліцина Ю.І., президента ГО «Розумне місто та екосистема»;
  • Титаренка І.Ю., віце-президента ГО «Розумне місто та екосистема», керівника проекту «Е-schools».

На заході працювали секції за напрямами:

Секція 1. Модератор Литвинова С.Г. «Цифрові технології в освітній діяльності закладів освіти».

Секція 2. Модератор Косик В.М. «Інновації в освітньому процесі».

Секція 3. Модератор Неділько С.В. «ІКТ у підвищенні інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу».

IF 2.JPG

Для учасників Форуму було організовано виставку з новітнім цифровим обладнанням та майстер-класами. Учителі були в захваті від обладнання компаній «Navigator», B-Pro, EdPro, Lego, CamTouch, Prestigio, eLiz та ін. Живе спілкування надало надії на реальні освітні реформи.

IF 4.JPG

З матеріалами Форуму можна ознайомитися в бібліотеці НАПН України за посиланнями:

Збірник матеріалів «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»

Програма Міжнародного Освітнього Форуму «Цифрова Трансформація Освіти»

Анонси та оголошення

VIII Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного та змішаного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle на Восьму міжнародну науково-практичну конференцію «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»


III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

13 травня 2020 року відбудеться III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті (AREdu) – рецензований міжнародний семінар, присвячений дослідженню застосувань віртуальної та доповненої реальності в освіті. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступає в якості співорганізатора семінару. Дедлайн подачі заявок: 22 квітня 2020 року.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020).


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.