Літня школа Smart Kids: «Освітні скарби на Чорному морі»

Літня школа Smart Kids: «Освітні скарби на Чорному морі»

В рамках реалізації проекту «Технологія навчання учнів початкової школи Smart Kids 2017-2022 рр.» (керівник С. Г. Литвинова, д-р пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України) з 22 по 26 червня відбулася щорічна Літня школа. У роботі Літньої школи взяли участь 25 педагогів початкових класів з різних куточків України.

Занурення в технології використання електронних ігрових ресурсів, електронних підручників та різних сервісів є стратегічним для реалізації проекту.

На літній школі піднімалися питання добору ігрових завдань для уроків математики й української мови (1-4 класи); розглядалися особливості використання електронного журналу для моніторингу індивідуальної і групової роботи учнів; відпрацьовувалися навички розробки уроку з використанням електронних ігрових ресурсів. Не забули вчителі і про зарядку для очей і постави. Одним з аспектів літньої школи був обмін досвідом з використання електронних ігрових ресурсів.

Спікерами літньої школи виступили Вікторія Дроздовська (ЗССО № 269 м. Києва), Валентина Мучак (НВК №1 м. Луцька) і Олена Кравченко (гімназія № 1 м. Херсон). Тренінг для новачків провела Тетяна Даниліна (ТОВ «Розумники»).

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.JPG

6.JPG

7.jpg

IMG_0386.JPG

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.