Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі НАПН України на кращу наукову роботу

Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі НАПН України на кращу наукову роботу
23 березня 2018 року відбулося нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі НАПН України на кращу наукову роботу.

У номінації «Краща наукова робота, виконана на підставі договорів про співробітництво (співпрацю) у співавторстві з окремими виконавцями або колективами інших наукових установ, навчальних закладів, підприємств та організацій» було нагороджено Алісу Сергіївну Сухіх, здобувача Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, за серію науково-методичних робіт: 
  • навчально-методичний посібник для вчителів «Здоров’язбережувальне використання програмно-апаратних засобів у навчальному процесі основної школи»;
  • навчально-методичні рекомендації для учнів «Здоров’язбережувальне використання програмно-апаратних засобів»;
  • пам’ятку-рекомендації для батьків (буклет) «Використання програмно-апаратних засобів без шкоди для здоров’я».
Зазначені розробки присвячено вирішенню проблеми здоров’язбереження учнів у процесі використання програмно-апаратних засобів. Оскільки робота учнів з цими засобами пов’язана з підвищеним розумовим, нервово-емоційним та зоровим навантаженням, існує нагальна потреба у формуванні знань, умінь, навичок, ціннісних установок і мотивації підростаючого покоління до їх ергономічно виваженого, здоров’язбережувального використання. Запропонована серія науково-методичних робіт має наукове значення та практичну цінність і може бути рекомендована для широкого використання в навчальному процесі закладів загальної середньої і позашкільної, вищої та післядипломної педагогічної освіти.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.