Новий випуск журналу ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ

Новий випуск журналу ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ

Опубліковано №2-2020, Том 76 наукового періодичного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал на 8 місці з 670 у "Рейтингу наукових періодичних видань України" і на 2-му у Топ 100 "Найкращі публікації - українська". У номер увійшло 23 статті. 43 % з них – англійською. Свої наукові доробки презентують автори з України, Польщі, Великої Британії, Болгарії, Словаччини. Вітчизняні публікації представлені авторами з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Кропивницького, Рівного, Вінниці, Луцьку, Хмельницького, Херсону, Сум, Кремінцю, Тернополя, Білої Церкви, Умані, Переяслав-Хмельницького, Ізмаїлу, Мелітополю. Колеги з установ НАПН України, педагогічних та медичних, політехнічних і аграрних університетів, Київського національного лінгвістичного університету, Київського національний університет будівництва та архітектури, Національного авіаційного університету, Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету водного господарства та природокористування діляться власним досвідом та напрацюваннями.

Проблемне поле опублікованих досліджень охоплює такі розділи:

  • Методологія, теорія, філософія та історія використання ІКТ в освіті
  • ІКТ і засоби навчання у загальній середній освіті
  • ІКТ і засоби навчання у професійній освіті
  • ІКТ і засоби навчання у закладах вищої освіти
  • ІКТ управління освітою
  • Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників з використання ІКТ
  • Відкритий інформаційно-освітній простір, інформаційна безпека та захист даних

Окрім вітчизняних наукових установ і закладів вищої та середньої освіти України у випуску представлено доробок колег зі Словацького університету технологій в Братиславі, Тракійського університету в Болгарії, Університету Де Монфор, Школи комп'ютерних наук та інформатики (SCSI), Центру кібербезпеки, м.Лестер у Великій Британії, Польсько-японської академії інформаційних технологій в Гданську та Природничо-гуманітарного університету в Седльце, Польща.

За результатами моніторингу сайту електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» за допомогою інструментів Google Analytics маємо такі відомості за основними показниками за 2020 р.:

- користувачів журналу – 8,82 тис. осіб зі 113 країн світу, зокрема: України – 5,07 тис. (57,43%); США – 1,07 тис. (12,16%); Японії – 0,37 тис. (4,13%); Інші країни – Росія, Філіппіни, Велика Британія, Китай, Індія, Індонезія, Австралія.

- нових користувачів – 7,73 тис. осіб;

- переглядів сторінок – 75,01 тис.

Порівняно з 2012 р. кількість користувачів у 2020 р. (дані за перші три місяці) збільшилася майже у 28 разів. За результатами моніторингу сайту електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» за період 2012-2020 р. у журналу всього зафіксовано користувачів – 84,40 тис. осіб зі 185 країн світу. 

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.