РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ОПИТУВАННЯ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України протягом 27 березня – 4 квітня 2020 року провів онлайн опитування щодо потреб вчителів та інших категорій освітян у здійсненні дистанційного навчання та підвищенні фахового рівня під час запровадження карантину, пов’язаного з поширенням в Україні вірусу COVID-19. Опитування здійснено з метою оцінки стану ситуації, що склалась під час карантину, а також для надання відповідних рекомендацій зацікавленим сторонам.

Онлайн анкетування https://forms.gle/oJjkoADGLTJNBySc6 було спрямоване на виявлення громадської думки освітян щодо ефективності використання онлайн інструментів для забезпечення дистанційного навчання учнів, а також визначення освітніх ресурсів, електронних засобів навчання, які користуються найбільшим попитом серед вчителів в умовах карантину.

Для підтримки вчителів з організації дистанційного навчання співробітниками відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій підготовлено два випуски Інформаційного бюлетеню, що містять посилання на онлайн інструменти https://lib.iitta.gov.ua/719816/ та електронні освітні ресурси https://lib.iitta.gov.ua/719807/.

За результатами анкетування підготовлено аналітичні матеріали, з якими можна ознайомитись за посиланням. https://lib.iitta.gov.ua/719908/

Анонси та оголошення

Запрошуємо на навчання в аспірантуру

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Фахове зростання цифрової компетентності. Якісне дослідження у найактуальнішому та прогресивному напрямі психологічної та педагогічної галузі.

Навчання протягом 4 років на бюджеті чи контракті.


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.