Співпраця з ТОВ “АНТИПЛАГІАТ”

Співпраця з ТОВ “АНТИПЛАГІАТ”

29 травня між ІІТЗН НАПН України та ТОВ “АНТИПЛАГІАТ” підписано Меморандум з метою забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти, впровадження сучасних програмних засобів, що сприяють розвитку академічної доброчесності шляхом виявлення ознак плагіату в наукових та інших роботах. Ми використовуємо сервіс Unicheck (систему виявлення збігів/ідентичності/схожості) понад рік у роботі редакційної колегії нашого журналу «Інформаційні технології і засоби навчання» як один з елементів експертного оцінювання статей дописувачів електронного фахового видання Інституту.

Заплановано реалізацію спільних науково-дослідних проектів, сприяння у створенні та налагодженні роботи спільної бази наукових та академічних робіт з метою об’єднання зусиль університетів щодо пошуку ознак плагіату у наукових та академічних роботах, проведення спільних науково-практичних заходів.

Un3.jpg

Сервіс Unicheck створено в Україні у 2014 році. Сьогодні до нього приєдналися вже близько мільйона користувачів із різних країн. Із сервісом працюють понад 60 українських та 650 іноземних університетів (Бельгія, Іспанія, США та ін.).

Анонси та оголошення

Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас 11 грудня (вівторок) 2018 року

взяти участь у роботі
Всеукраїнського науково-методичного семінару

«Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Початок о 14.00

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Берлинського, 9 (ІІ поверх, зал засідань Вченої ради), Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України