Третя літня школа

Третя літня школа
19-23 червня 2017 року відбувся яскравий захід трирічного Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" – Третя літня школа (наук. керівник доктор педагогічних наук, завідувач відділу відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Світлана Литвинова). Організатором навчання виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за підтримки компанії Microsoft та Інституту модернізації змісту освіти. 

foto iitzn 12.jpg foto iitzn 13.jpg 
foto iitzn 8.jpg foto iitzn 6.jpg
foto iitzn 18.jpg foto iitzn 19.jpg

Протягом трьох років на 32 експериментальних майданчиках з усіх областей України впроваджувалися технології організації та навчання учнів середніх шкіл з використанням хмарних сервісів Office 365. У процесі реалізації проекту учасники набули компетентностей з організації кооперативної роботи, змішаного та дистанційного навчання, освоїли понад 30 сервісів!
22-23 червня за результатами виконання творчих індивідуальних та колективних робіт, комп’ютерного тестування та презентацій відбулася сертифікація 75 вчителів-хмарників, з яких 60 уже зараз можуть навчати не тільки учнів, а й колег в своїх регіонах. Тепер в Україні стало більше сертифікованих учителів-тренерів Microsoft! 

foto iitzn 2.jpg foto iitzn 3.jpg 
foto iitzn 7.jpg foto iitzn 16.jpg

Щиро дякуємо за активну участь в реалізації проекту директору Григор’єву Сергію, Зонтову Володимиру, Сотніченко Олені, Малоіван Ірині, Водопян Наталії, Шастітко Наталії (команда ЛІТ м.Дніпро), директору Устиновій Наталії, Вовченко Володимиру, Софієнко Олені, Івановій Аліні,(команда Херсонської гімназії №1), Холодьон Юлії, Максимовій Оксані (м.Конотоп, школи №9, та 11), Паті Олені (м.Шостка), директору Лосіцькому Володимиру (м.Черкаси, школа "Пальміра"), директору Мельник Світлані, Бобряк Людмилі (м.Одеса, гімназія №7), директору Воротинцевій Любові, Пономаренко Олені (м.Покровськ), директору Никифоренко Галині, Касатовій Ользі, Керносенко Наталії (м.Лисичанськ), Стромило Івану (м.Вінниця), Уманець Валентині (м.Київ, НВК №240), Сірій Людмилі, Мартинюк Тетяні (м.Киїів, СШ №214), Кожевніковій Неллі (м.Київ, гімназія Оболонь), директору Жорницькій Тетяні, Марущак Вікторії (м.Летичів), директору Войчишин Олександрі (м.Заліщики), Шевчуку Петру (м.Миропіль), директору Жуган Надії, Клепко Ігорю (м.Городище), Янковській Аллі, Бітюк Марині, Козубай Людмилі (НВК №10, м.Хмельницький), Офіцинській Ірині (м. Кривий ріг), Пінчук Ользі, Гуменюк Наталії (м.Київ, гімназія №172), Клешні Світлані (м. Верхньодніпровськ) та багатьом іншим.
Сьогодні силами наукового керівника проекту Світлані Литвиновій та співробітникам Інституту сформовано дружню спільноту вчителів-хмарників, які можуть здійснювати реформи в освіті України! 

vsi 1.jpg

Анонси та оголошення

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує набір до аспірантури на 2017-2018 навчальний рік

Галузь знань: 01 – освіта.
Спеціальність: 011 – науки про освіту (спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології в освіті).
Прийом документів до аспірантури здійснюється з 14 серпня по 28 серпня 2017 року, Пн., Вт., Чт. з 11:00 до 17:00, к. 209.
Вступні іспити – з 4 по 13 вересня


Електронне наукове фахове видання Інформаційні технології і засоби навчання займає І місце за наукомертичним рейтингом Google Scholar Metrics

Електронне наукове фахове видання Інформаційні технології і засоби навчання займає І місце за наукомертичним рейтингом Google Scholar Metrics серед 460 інших вітчизняних видань станом на червень 2017 року! Журнал визначений найбільш цитованим за останні п’ять років в Україні (українською мовою). 


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.


Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну!

Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).


Вітаємо Кочаряна Артура Борисовича

Вітаємо Кочаряна Артура Борисовича з отриманням диплому кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».


Вітаємо Шишкіну Марію Павлівну!

Вітаємо Шишкіну Марію Павлівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 1166 від 29.09.2016).


Вітаємо Іванюк Ірину Володимирівну!

Вітаємо Іванюк Ірину Володимирівну з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 1166 від 29.09.2016).


Вітаємо Балалаєву Олену Юріївну!

Вітаємо Балалаєву Олену Юріївну з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 1166 від 29.09.2016).


Вітаємо Яцишин Анну Володимирівну!

Вітаємо Яцишин Анну Володимирівну – к.пед.н., с.н.с., провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з отриманням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених.


Вітаємо Когут Уляну Петрівну

Вітаємо Когут Уляну Петрівну з отриманням диплому кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».