Третя літня школа

Третя літня школа
19-23 червня 2017 року відбувся яскравий захід трирічного Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" – Третя літня школа (наук. керівник доктор педагогічних наук, завідувач відділу відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Світлана Литвинова). Організатором навчання виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за підтримки компанії Microsoft та Інституту модернізації змісту освіти. 

foto iitzn 12.jpg foto iitzn 13.jpg 
foto iitzn 8.jpg foto iitzn 6.jpg
foto iitzn 18.jpg foto iitzn 19.jpg

Протягом трьох років на 32 експериментальних майданчиках з усіх областей України впроваджувалися технології організації та навчання учнів середніх шкіл з використанням хмарних сервісів Office 365. У процесі реалізації проекту учасники набули компетентностей з організації кооперативної роботи, змішаного та дистанційного навчання, освоїли понад 30 сервісів!
22-23 червня за результатами виконання творчих індивідуальних та колективних робіт, комп’ютерного тестування та презентацій відбулася сертифікація 75 вчителів-хмарників, з яких 60 уже зараз можуть навчати не тільки учнів, а й колег в своїх регіонах. Тепер в Україні стало більше сертифікованих учителів-тренерів Microsoft! 

foto iitzn 2.jpg foto iitzn 3.jpg 
foto iitzn 7.jpg foto iitzn 16.jpg

Щиро дякуємо за активну участь в реалізації проекту директору Григор’єву Сергію, Зонтову Володимиру, Сотніченко Олені, Малоіван Ірині, Водопян Наталії, Шастітко Наталії (команда ЛІТ м.Дніпро), директору Устиновій Наталії, Вовченко Володимиру, Софієнко Олені, Івановій Аліні,(команда Херсонської гімназії №1), Холодьон Юлії, Максимовій Оксані (м.Конотоп, школи №9, та 11), Паті Олені (м.Шостка), директору Лосіцькому Володимиру (м.Черкаси, школа "Пальміра"), директору Мельник Світлані, Бобряк Людмилі (м.Одеса, гімназія №7), директору Воротинцевій Любові, Пономаренко Олені (м.Покровськ), директору Никифоренко Галині, Касатовій Ользі, Керносенко Наталії (м.Лисичанськ), Стромило Івану (м.Вінниця), Уманець Валентині (м.Київ, НВК №240), Сірій Людмилі, Мартинюк Тетяні (м.Киїів, СШ №214), Кожевніковій Неллі (м.Київ, гімназія Оболонь), директору Жорницькій Тетяні, Марущак Вікторії (м.Летичів), директору Войчишин Олександрі (м.Заліщики), Шевчуку Петру (м.Миропіль), директору Жуган Надії, Клепко Ігорю (м.Городище), Янковській Аллі, Бітюк Марині, Козубай Людмилі (НВК №10, м.Хмельницький), Офіцинській Ірині (м. Кривий ріг), Пінчук Ользі, Гуменюк Наталії (м.Київ, гімназія №172), Клешні Світлані (м. Верхньодніпровськ) та багатьом іншим.
Сьогодні силами наукового керівника проекту Світлані Литвиновій та співробітникам Інституту сформовано дружню спільноту вчителів-хмарників, які можуть здійснювати реформи в освіті України! 

vsi 1.jpg

Анонси та оголошення

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»!
Захід відбудеться 02 березня 2018 р. о 15:30 в ДВНЗ «Криворізький національний університет» (вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 360, м. Кривий Ріг, Україна). 


СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «Огляд і методика використання колекції баз даних компанії EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 лютого о 10-00 у конференц-залі Президії НАПН України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а) Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського спільно з ТОВ «Інформатіо» проводить семінар-презентацію на тему «Огляд і методика використання колекції баз даних компанії EBSCO в наукових установах і закладах освіти». Під час заходу заплановано розглянути такі питання: наукометричні бази даних і місце агрегатованої інформаційної системи серед них; огляд джерельної бази колекції баз даних компанії EBSCO; методи використання колекції баз даних компанії EBSCO в наукових установах і закладах освіти; перспективи розширення колекції баз даних компанії EBSCO для наукових установ і закладів освіти тощо.


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

28 лютого 2018 року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи". Організатори: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Інститут модернізації змісту освіти. Запрошуємо до участі вчителів, методистів, наукових і науково-педагогічних працівників.


ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

28 березня 2018 р. В Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Організатори конференції: Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Черкаський державний технологічний університет


ІІІ Міжнародний семінар «Професійна перепідготовка і навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід» (3L-Person)

14 травня 2018 р. у м.Києві у межах 14-ї Міжнародної науково-практичної конференції «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (ICTERI-2018) відбудеться ІІІ Міжнародний семінар «Професійна перепідготовка і навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід» (3L-Person). Запрошуємо до участі.


Вітаємо Шатківського Віталія Миколайовича!

У 2017 році до аспірантури нашого інституту вступили шестеро молодих науковців, серед яких учитель року 2017 у номінації «Інфоматика» Шатківський В. М. Під час конкурсу Віталій Миколайович продемонстрував майстерність у використанні новітніх й традиційних методів навчання, досконале володіння навчальним матеріалом. Його конкурсний урок пройшов у формі ділової гри з використанням квест-технології. Вчитель зумів знайти підхід до учнів, налагодити співпрацю з ними, надати можливість для самостійного здобуття знань у процесі вирішення практичних завдань. Віталій Миколайович активно використовує власні програмні продукти, онлайн-платформи для навчання, контролю і оцінювання результатів роботи учнів; індивідуальні та групові форми роботи. Залучає учнів до проектної діяльності, дослідницької роботи. Навчання в аспірантурі – важливий крок у власному професійному розвитку та побудові успішної професійної кар’єри. Бажаємо успіху!


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.