Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від щирого серця вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича!

Повсякденною кропіткою діяльністю на відповідальній посаді, глибокою відданістю науці та справі свого життя – розвитку освіти України, Валерій Юхимович Биков заслужив пошану та любов колективу інституту та колег, віддаючи не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.

Впевнені, що своїм високим професіоналізмом, заслуженим авторитетом Ви, вчений за покликанням, й надалі робитимете гідний внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки.

Нехай Ваша незгасна енергія, високий науковий рівень та системність у роботі і надалі слугують нашій державі, а кожна розпочата справа буде ще одними кроком до вершини успіху.

Зичимо Вам, шановний Валерію Юхимовичу, великих успіхів у всіх починаннях, невичерпних сил та натхнення у нелегкій, але дуже відповідальній і важливій роботі.

Бажаємо Вам здоров'я, добра і злагоди Вашій родині.

З глибокою повагою,

колектив ІІТЗН НАПН України.

Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.