Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від щирого серця вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича!

Повсякденною кропіткою діяльністю на відповідальній посаді, глибокою відданістю науці та справі свого життя – розвитку освіти України, Валерій Юхимович Биков заслужив пошану та любов колективу інституту та колег, віддаючи не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.

Впевнені, що своїм високим професіоналізмом, заслуженим авторитетом Ви, вчений за покликанням, й надалі робитимете гідний внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки.

Нехай Ваша незгасна енергія, високий науковий рівень та системність у роботі і надалі слугують нашій державі, а кожна розпочата справа буде ще одними кроком до вершини успіху.

Зичимо Вам, шановний Валерію Юхимовичу, великих успіхів у всіх починаннях, невичерпних сил та натхнення у нелегкій, але дуже відповідальній і важливій роботі.

Бажаємо Вам здоров'я, добра і злагоди Вашій родині.

З глибокою повагою,

колектив ІІТЗН НАПН України.

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.