Вітаємо Триуса Юрія Васильовича!

Вітаємо Триуса Юрія Васильовича!

Вельмишановний Юрію Васильовичу!


Від колективу Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та від себе особисто маю честь щиросердечно привітати Вас з нагоди 60-річного ювілею!

Ваші організаторські здібності, відданість освіті і науці, широка ерудиція, багатий практичний досвід, почуття відповідальності й принциповість у поєднанні з доброзичливістю і людяністю є не лише Вашим безцінним надбанням, а й запорукою успіхів, авторитету, шани серед колег.

Перебуваючи на багатьох важливих і керівних посадах, завжди проявляли професійну компетентність, далекоглядність мудрого керівника, наукову толерантність. Ви – талановитий науковець, відданий своїй справі педагог, неординарна особистість, яка не біжить від життєвих труднощів, а завжди докладає титанічних зусиль для досягнення мети.

Особливо щиро дякуємо Вам за плідну співпрацю, за Ваш вагомий вклад у розвиток інформатизації науки та освіти України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, педагогічного натхнення, сімейного благополуччя, невичерпної творчої наснаги, успішної діяльності, плідних звершень, миру та душевної злагоди! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радості, задоволення від роботи, особистого життя!


З найщирішими почуттями,

від імені колективу

Інституту інформаційних технологій

і засобів навчання НАПН України

Директор,

доктор технічних наук, професор,

академік НАПН України,

заслужений діяч науки і техніки,

Лауреат Державної премії України В. Ю. БиковАнонси та оголошення

Конкурс на заміщення наукових посад

Конкурсна комісія повідомляє

До конкурсної комісії Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України для участі у конкурсі на заміщення наукових посад подано документи від осіб, які зазначені у списку, що поданий нижче.


Вітаємо Шатківського Віталія Миколайовича!

У 2017 році до аспірантури нашого інституту вступили шестеро молодих науковців, серед яких учитель року 2017 у номінації «Інфоматика» Шатківський В. М. Під час конкурсу Віталій Миколайович продемонстрував майстерність у використанні новітніх й традиційних методів навчання, досконале володіння навчальним матеріалом. Його конкурсний урок пройшов у формі ділової гри з використанням квест-технології. Вчитель зумів знайти підхід до учнів, налагодити співпрацю з ними, надати можливість для самостійного здобуття знань у процесі вирішення практичних завдань. Віталій Миколайович активно використовує власні програмні продукти, онлайн-платформи для навчання, контролю і оцінювання результатів роботи учнів; індивідуальні та групові форми роботи. Залучає учнів до проектної діяльності, дослідницької роботи. Навчання в аспірантурі – важливий крок у власному професійному розвитку та побудові успішної професійної кар’єри. Бажаємо успіху!


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.