Матеріали методологічного семінару НАПН України 4 квітня 2019 року опубліковано

Підготовлено Збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України«Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», що відбувся 4.04.2019 року в НАПН України. Матеріали семінару можна завантажити з Електронної бібліотеки НАПН України.

1. Збірник матеріалів семінару «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку».

2. Програма семінару 04.04.2019.

3. Фото-звіт семінару 04.04.2019.

У збірнику подані матеріали методологічного семінару Національної академії педагогічних наук України «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», який відбувся 4 квітня 2019 року в Києві. У своїх виступах учасники семінару проаналізували стан і перспективи цифровізації освіти і науки в Україні, представили результати досліджень щодо забезпечення розвитку освіти на засадах широкого використання інформаційно-комунікаційних технологій, окреслили перспективи розвитку освітньо-наукового середовища в умовах цифровізації українського суспільства. Для педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів, інших читачів, які досліджують проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті і науці.

Дякуємо всім за участь!

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Серпневі онлайн конференції для учителів

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України спільно з Інститутом педагогіки НАПН України,Інститутом проблем виховання НАПН України, Інститутом спеціальної педагогіки і психології та Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України проводить традиційні веб-конференції «Учені НАПН України – українським вчителям». Заходи відбудуться 27-29 серпня 2019 року.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу до 31 серпня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.