Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»

Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»

 02 лютого 2018 р. у місті Кривий Ріг відбувся Міжнародний науковий семінар "Доповнена реальність в освіті", організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

На семінарі були розглянуті питання віртуалізації навчання, геймифікація та використання елементів доповненої реальності у загальноосвітніх школах та закладах вищої освіти України. Викладачів в першу чергу турбували методичні аспекти використання доповненої реальності: за яких умов використовувати, яка має бути бажана цільова аудиторія, принципи використання доповненої реальності на заняттях.

ДР(2).JPG

 Співробітниками відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти були окреслені питання щодо підготовки кадрів для STEM освіти в сучасному інноваційному навчально-науковому середовищі (М. П. Шишкіна) та можливості інтегрування доповненої реальності до хмарного середовища навчальної установи (М. В. Попель).

ДР(5).JPG

 Були заслухані як очні доповіді, так і дистанційні. Члени спільної науково-дослідної лабораторії виявили не аби який інтерес до експериментального впровадження розглянутих технологій у вищих закладах освіти.

 За результатами семінару, найближчим часом, буде опубліковано збірник матеріалів.

Анонси та оголошення