НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Р2.jpg

12 грудня 2019 р. в Хмельницькому відбувся науково-практичний захід для вчителів початкової школи. Учителів зібрала спільна мета: зробити навчання початківців більш ефективним і цікавим. Науково-практичний семінар – один з низки заходів у рамках дослідно-експериментальної роботи «Технологія навчання учнів початкової школи (Smart Kids)», науковим керівником якої є Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Р1.jpg

У заході взяли участь понад 80 осіб: представники Луганської, Сумської, Київської, Чернівецької, Черкаської та Херсонської, Волинської, Хмельницької областей України. У заході також взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради, представники Холдингу «Розумники».

Р6.jpg

Учасники семінару відвідали відкритий урок з української мови (Марія Денисюк, учитель-методист, учитель початкових класів вищої категорії, 1-Б клас); відкритий урок з математики (учитель-методист, учитель початкових класів, Наталія Євтух 2-Б клас); виховний захід «Зимовий репортаж з країни Розумники» (учителі початкових класів – Лариса Синиця, Алла Крук, Тетяна Двойнос).

Р4.jpg

Р5.jpg

Відбувся круглий стіл із обговорення питань впровадження новітніх технологій в освітній процес.

Р7.jpg

Р8.jpg

Висловлюємо велику вдячність колективу НВК 10 м. Хмельницький за гостинність, позитивний заряд, що подарований присутнім, за Ваші професійні здобутки, якими ви ділитися з колегами!

Р3.jpg

Анонси та оголошення

VIII Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного та змішаного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle на Восьму міжнародну науково-практичну конференцію «MoodleMoot Ukraine 2020. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»


III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

13 травня 2020 року відбудеться III Міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті (AREdu) – рецензований міжнародний семінар, присвячений дослідженню застосувань віртуальної та доповненої реальності в освіті. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступає в якості співорганізатора семінару. Дедлайн подачі заявок: 22 квітня 2020 року.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.


V Міжнародний семінар з питань професійної перепідготовки та навчання протягом усього життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)

Цей семінар призначений для оцінювання нових технологій в освіті, у навчальних середовищах та методиках, що мають задовольнити навчання протягом усього життя людини, професійну підготовку та перепідготовку на основі використання особистісно орієнтованого підходу.


V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020)

21-23 травня 2020 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити V Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2020).


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оприлюднює перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.