Семінар EU4Digital: мережа eSkills

Семінар EU4Digital: мережа eSkills

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills (Платформа 2: "Економічна інтеграція та конвергенція з політикою ЄС", Панель по гармонізації цифрових ринків), що працює в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». Україну представляли заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук, провідний науковий співробітник Світлана Литвинова, а також науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник.

Riga_4.jpg

Цифрові навички є ключовою основою для розвитку цифрової економіки та суспільства у Східному партнерстві. Учасники зустрічі дійшли спільної думки про те, що гармонізовані стратегії цифрових навичок у Східному партнерстві повинні об’єднати органи національної державної влади, компанії-виробники ІТ-сектора, соціальних партнерів, неприбуткові організації та заклади освіти, щоб об’єднати зусилля, спрямовані на вирішення зростаючої потреби в цифрових навичках.

Riga_3.jpg

У заході взяли участь: Межлумян Шаке, Міністерство економічного розвитку та інвестицій Республіки Вірменія (національний координатор HDM), Якобсон Мара, Латвійська асоціація інформаційно-комунікаційних технологій (Віце-президент LIKTA), Василіс Копанас (DG CONNECT, European Commission) та інші. Експертами виступили Рауф Ябаров (Азербайджан) і Алессандро Дроїпіто (ETF). Сторони домовилися про співпрацю в цій сфері.

Riga_5.jpg

Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»