СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»
02 березня 2018 р. відбувся семінар-практикум «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі», організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

Слайд.jpg

Ткачук.jpg

Учасники семінару-практикуму заслухали доповідь Юлії Володимирівни Єчкало та Вікторії Василівни Ткачук «Засоби репрезентації науковця в інформаційному науково-освітньому просторі».


Практична частина полягала в демонстрації завантаження матеріалу до Електронної бібліотеки НАПН України та роботі зі статистикою Електронної бібліотеки. Доповідач: Майя Володимирівна Попель.


Сергій Олексійович Семеріков виступив з доповіддю «Прикладна наукометрія: вихід із тіні», в якій зазначив позитивні аспекти використання Електронної бібліотеки НАПН України, як основи Національного репозитарію академічних текстів України.

Семеріков.jpg

Наприкінці семінару-практикуму Андрій Миколайович Стрюк виступив з повідомленням, окресливши основні моменти роботи з електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця.

Стрюк.jpg


Наступне засідання спільної науково-дослідної лабораторії “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету буде присвячене практичній роботі із електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця, а саме: роботі із профілями науковця. Доповідатиме Андрій Миколайович Стрюк.

Остання.jpg

Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.