СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»
02 березня 2018 р. відбувся семінар-практикум «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі», організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

Слайд.jpg

Ткачук.jpg

Учасники семінару-практикуму заслухали доповідь Юлії Володимирівни Єчкало та Вікторії Василівни Ткачук «Засоби репрезентації науковця в інформаційному науково-освітньому просторі».


Практична частина полягала в демонстрації завантаження матеріалу до Електронної бібліотеки НАПН України та роботі зі статистикою Електронної бібліотеки. Доповідач: Майя Володимирівна Попель.


Сергій Олексійович Семеріков виступив з доповіддю «Прикладна наукометрія: вихід із тіні», в якій зазначив позитивні аспекти використання Електронної бібліотеки НАПН України, як основи Національного репозитарію академічних текстів України.

Семеріков.jpg

Наприкінці семінару-практикуму Андрій Миколайович Стрюк виступив з повідомленням, окресливши основні моменти роботи з електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця.

Стрюк.jpg


Наступне засідання спільної науково-дослідної лабораторії “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету буде присвячене практичній роботі із електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця, а саме: роботі із профілями науковця. Доповідатиме Андрій Миколайович Стрюк.

Остання.jpg

Анонси та оголошення

Звітна наукова конференція

27 березня 2018 року відбудеться Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за результатами виконаних НДР у 2017 році.


ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

28 березня 2018 р. В Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Організатори конференції: Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Черкаський державний технологічний університет


ІІІ Міжнародний семінар «Професійна перепідготовка і навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід» (3L-Person)

14 травня 2018 р. у м.Києві у межах 14-ї Міжнародної науково-практичної конференції «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (ICTERI-2018) відбудеться ІІІ Міжнародний семінар «Професійна перепідготовка і навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід» (3L-Person). Запрошуємо до участі.


«ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ»

В Електронній бібліотеці НАПН України розміщено книгу «ШЛЯХ ДО СЕБЕ – ШЛЯХ ДО ЛЮДЕЙ : Привітання, спогади, враження від співпраці та зустрічей». Видання присвячене багаторічній діяльності та творчим звершенням видатного українського філософа, педагога, державного, політичного та громадського діяча, академіка НАН України, академіка НАПН України, президента НАПН України, президента Товариства «Знання» України Василя Григоровича Кременя. Книга спогадів, вражень від співпраці, зустрічей з В. Г. Кременем із побажаннями і привітаннями від друзів, товаришів, колег, учнів, земляків з нагоди 70-річчя.