СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»
02 березня 2018 р. відбувся семінар-практикум «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі», організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

Слайд.jpg

Ткачук.jpg

Учасники семінару-практикуму заслухали доповідь Юлії Володимирівни Єчкало та Вікторії Василівни Ткачук «Засоби репрезентації науковця в інформаційному науково-освітньому просторі».


Практична частина полягала в демонстрації завантаження матеріалу до Електронної бібліотеки НАПН України та роботі зі статистикою Електронної бібліотеки. Доповідач: Майя Володимирівна Попель.


Сергій Олексійович Семеріков виступив з доповіддю «Прикладна наукометрія: вихід із тіні», в якій зазначив позитивні аспекти використання Електронної бібліотеки НАПН України, як основи Національного репозитарію академічних текстів України.

Семеріков.jpg

Наприкінці семінару-практикуму Андрій Миколайович Стрюк виступив з повідомленням, окресливши основні моменти роботи з електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця.

Стрюк.jpg


Наступне засідання спільної науково-дослідної лабораторії “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету буде присвячене практичній роботі із електронними бібліотеками та базами даних у діяльності науковця, а саме: роботі із профілями науковця. Доповідатиме Андрій Миколайович Стрюк.

Остання.jpg

Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»