Семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 березня 2018 р. в приміщенні Президї НАПН України відбувся семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти», організований ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського спільно з ТОВ «Інформатіо».

1_2018.03.28.jpg

На семінарі було розглянуто особливості використання агрегатованої інформаційної системи EBSCO, її можливості та переваги для наукової діяльності вчених Академії. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання на семінарі представляла науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Лупаренко Л.А. Під час семінару, також, було обговорено можливості та перспективи включення в колекцію EBSCO електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання».

2_2018.03.28.jpg


Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.