Семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 березня 2018 р. в приміщенні Президї НАПН України відбувся семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти», організований ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського спільно з ТОВ «Інформатіо».

1_2018.03.28.jpg

На семінарі було розглянуто особливості використання агрегатованої інформаційної системи EBSCO, її можливості та переваги для наукової діяльності вчених Академії. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання на семінарі представляла науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Лупаренко Л.А. Під час семінару, також, було обговорено можливості та перспективи включення в колекцію EBSCO електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання».

2_2018.03.28.jpg


Анонси та оголошення

ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 лютого 2019 року відбудеться ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 20-ТИ РІЧЧЮ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.