Семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 березня 2018 р. в приміщенні Президї НАПН України відбувся семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти», організований ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського спільно з ТОВ «Інформатіо».

1_2018.03.28.jpg

На семінарі було розглянуто особливості використання агрегатованої інформаційної системи EBSCO, її можливості та переваги для наукової діяльності вчених Академії. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання на семінарі представляла науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Лупаренко Л.А. Під час семінару, також, було обговорено можливості та перспективи включення в колекцію EBSCO електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання».

2_2018.03.28.jpg


Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»