Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

14 травня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID». Захід організовано в рамках фестивалю науки в Україні.

3.jpg

Учасникам семінару-тренінгу було презентовано переваги використання унікального авторського ідентифікатора ORCID для вченого. Після дискусії всі присутні отримали можливість створити авторський ідентифікатор ORCID та ввести особисті дані, а ті в кого він вже був створений, удосконалити його та доповнити важливими даними чи відомостями.

4.jpg

Особливу зацікавленість науковців викликали корисні поради організаторів заходу щодо експорту та імпорту особистих даних з інших профілів, зокрема ResearcherID та Google Scholar.

Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.