Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

14 травня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID». Захід організовано в рамках фестивалю науки в Україні.

3.jpg

Учасникам семінару-тренінгу було презентовано переваги використання унікального авторського ідентифікатора ORCID для вченого. Після дискусії всі присутні отримали можливість створити авторський ідентифікатор ORCID та ввести особисті дані, а ті в кого він вже був створений, удосконалити його та доповнити важливими даними чи відомостями.

4.jpg

Особливу зацікавленість науковців викликали корисні поради організаторів заходу щодо експорту та імпорту особистих даних з інших профілів, зокрема ResearcherID та Google Scholar.

Анонси та оголошення

Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. Відбудеться щорічна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організатори заходу ІІТЗН НАПН України, Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Національного авіаційного університету. Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і установ до участі!


VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2018 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»