Третє засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Третє засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

29.03.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося третє засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

2.jpg

Участь у семінарі взяли представники Національного авіаційного університету з кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій, Житомирського державного університету імені Івана Франка з кафедри прикладної математики та інформатики та співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

4.jpg

5.jpg

На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційних робіт підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті:

  1. Матвійчук-Юдіна О.В. на тему «Комплекс електронних освітніх ресурсів навчання комп’ютерної графіки майбутніх бакалаврів кібербезпеки» (м. Київ).
  2. Коротун О.В. на тему «Проектування хмаро орієнтованого середовища у навчанні баз даних майбутніх учителів інформатики» (м. Житомир).

6.jpg


Анонси та оголошення

Оголошується конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує конкурс «Кращий аспірант року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році.
Метою Конкурсу є підтримка молодих науковців ІІТЗН НАПН України та активізація їх дослідницької діяльності в галузі освіти.