Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

12 вересня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося четверте засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України.

Під час семінару Анна Яцишин, заступник директора з наукової роботи, куратор Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України привітала нових аспірантів Інституту з початком навчального року та вручила їм посвідчення аспірантів.

На семінарі було представлено три звітні доповіді аспірантів 2-го року навчання – Ольги Гаврилюк, Світлани Проскури та Віталія Шатківського.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.