Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4..jpg

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного університету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України.

Відкрив семінар і виступив з вітальним словом Биков В.Ю. – директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, продовжила семінар Яцишин А.В. – Голова ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка оголосила про результати конкурсу «Кращий аспірант 2018 року Інституту», і переможцям та учасникам отримали вручили дипломи.

5..jpg

6..jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Потім Клочко О.В. – доцент кафедри математики та інформатики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, анонсувала доповіді молодих дослідників, магістрантів, які виголосили доповіді відповідно до програми семінару.

  1. Панченко О. В. «Моделювання процесів операційних систем»;
  2. Смірнова А.В. «Гейм-дизайн віртуального середовища навчання математики»;
  3. Михайлюк О.В., Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Проектування SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж»;
  4. Бойчук Д.Ю. Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Математичне забезпечення SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж».

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

Доповідачам були поставлені запитання і надані пропозиції щодо подальшої роботи над дослідженнями. А також, запропоновано, після отримання диплому магістра вступати до аспірантури і продовжувати дослідження щодо різних аспектів розробки і використання ІКТ в освіті.

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Також, було вручено сертифікати учасників семінару молодим дослідникам та їх науковому керівнику.

Програма семінару

Анонси та оголошення

Відбудеться захист кандидатської дисертації Концедайла В.В.

29 січня 2019 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Концедайла Валерія Валерійовича на тему «Застосування ігрових симуляторів у формуванні професійних компетентностей майбутніх інженерів-програмістів» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист кандидатської дисертації Борисенка Д.В.

29 січня 2019 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Борисенка Дениса Володимировича на тему «Методика використання комп’ютерного 3D проектування у навчанні майбутніх фахівців з дизайну» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Англомовний семінар для молодих науковців

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас на англомовний семінар для молодих науковців, який відбудеться

17 січня 2019 року, початок об 11:00.Конкурс «Кращий молодий вчений року»

Оголошуємо конкурс «Кращий молодий вчений року» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у 2018 році. Головна мета конкурсу – підтримка талановитої молоді та зацікавлення у науковій діяльності молодих вчених і аспірантів ІІТЗН НАПН України.


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас 22 березня 2019 року

взяти участь у роботі

2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.