Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4..jpg

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного університету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України.

Відкрив семінар і виступив з вітальним словом Биков В.Ю. – директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, продовжила семінар Яцишин А.В. – Голова ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка оголосила про результати конкурсу «Кращий аспірант 2018 року Інституту», і переможцям та учасникам отримали вручили дипломи.

5..jpg

6..jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Потім Клочко О.В. – доцент кафедри математики та інформатики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, анонсувала доповіді молодих дослідників, магістрантів, які виголосили доповіді відповідно до програми семінару.

  1. Панченко О. В. «Моделювання процесів операційних систем»;
  2. Смірнова А.В. «Гейм-дизайн віртуального середовища навчання математики»;
  3. Михайлюк О.В., Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Проектування SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж»;
  4. Бойчук Д.Ю. Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Математичне забезпечення SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж».

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

Доповідачам були поставлені запитання і надані пропозиції щодо подальшої роботи над дослідженнями. А також, запропоновано, після отримання диплому магістра вступати до аспірантури і продовжувати дослідження щодо різних аспектів розробки і використання ІКТ в освіті.

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Також, було вручено сертифікати учасників семінару молодим дослідникам та їх науковому керівнику.

Програма семінару

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


ХІІ Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Наука. Освіта. Молодь»

Запрошуємо студентів, аспірантів і молодих науковців до участі у ХІІ Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю «Наука. Освіта. Молодь» 25 квітня 2019 року.


ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАНЯ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посади вченого секретаря Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


ІV Міжнародному семінарі «Professional Retraining and Life-Long Learning Using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person)»

Запрошуємо до участі в ІV Міжнародному семінарі «Professional Retraining and Life-Long Learning Using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person)», що відбудеться в рамках ICTERI-2019 (12-15.06.2019 р.)!

Мова заходу – англійська. Статті, що успішно пройдуть рецензування, будуть опубліковані у міжнародному виданні (CEUR-WS.org), що індексується в міжнародних базах, у т.ч. Scopus.


ХV Міжнародна науково-практична конференція ICTERI «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань»

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання разом з Херсонським державний університетом 12-15 червня в м. Херсон проводить ХV Міжнародну науково-практичну конференцію ICTERI «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (15th International Conference on ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer (ICTERI 2019))


ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Відповідно до плану роботи Національної академії педагогічних наук України 4 квітня 2019 року відбудеться методологічний семінар на тему: «ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР УКРАЇНИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 22 березня 2019 року взяти участь у роботі 2-го міжнародного семінару Доповнена реальність в освіті Місця проведення семінару – очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11; – онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.