Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Фото 2.jpg

08.10.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

Фото 3.jpg

Фото 4.jpg

Участь у семінарі взяли представники Житомирського державного університету імені Івана Франка з кафедри прикладної математики та інформатики, Переяслав- Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини а також співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Фото 5.jpg

Фото 6.jpg

На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційних робіт підготовлених молодими вченими на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук – Вакалюк Т.А. та кандидата педагогічних наук – Головня О.С. зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Фото 7.jpg

фото 8.jpg

Фото 9.jpg

Фото 10.jpg

Фото 11.jpg

Фото 12.jpg

Фото 13.jpg

Фото 14.jpg


Анонси та оголошення

Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас 11 грудня (вівторок) 2018 року

взяти участь у роботі
Всеукраїнського науково-методичного семінару

«Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Початок о 14.00

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Берлинського, 9 (ІІ поверх, зал засідань Вченої ради), Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України