Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»
15-17 березня 2018 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України презентував результати науково-дослідної діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва.

15 березня під час всеукраїнського науково-практичного семінару «Діяльність агентів змін початкової освіти на засадах використання технології SmartKids» (кер. Всеукраїнського проекту провідний науковий співробітник інституту Литвинова С.Г.) відбулось підведення підсумків Конкурсу "Інноваційний урок з використанням технології "Розумники" (SmartKids)". 

vysavka_4.jpg

vysavka_3.jpg

Це перший конкурс з розробки уроку з використанням електронних освітніх ігрових ресурсів. У конкурсі взяли участь 82 вчителя, які подали на конкурс майже 296 уроків. Щиро вітаємо і представляємо переможців: Бакунець О. А., Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького м.Луцьк; Безбожна І.В., КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 8, Лисичанської міської ради Луганської області»; Карнаух О.П., Степненського НВК, Полтавського району, Полтавської області; Литвиненко О.Г., Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 імені Дмитра Турбіна; Матюніна І.В., Одеського НВК «Гімназія №7» м. Одеси; Мишура С.Б., Березанського навчально-виховного комплексу; Черкасенко Н. Г., Сквирського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 – дитячий садок»; Симітко О.Ю., Супрунівського НВК, Полтавського району, Полтавської області; Ющук Олена Вікторівна, Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» імені Надії Маринович.

vysavka_2.jpg

Гран-Прі та звання «Smart учитель - 2018» виборола Воронка Майя Романівна, учитель Чернівецької загальноосвітньої школи № 8.

P_20180316_164701.jpg

16 березня науковці Відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій провели семінар «Цифрова компетентність сучасного вчителя Нової української школи». До семінару долучились учасники виставки, науковці та педагоги-практики, що цікавляться питаннями формування цифрової компетентності учнів та вчителів. Під час семінару було представлено Рамку цифрової компетентності для громадян 2.0 та 2.1 та її основні дескриптори (зав.відділом О. Овчарук). Також учасники семінару ознайомились з досвідом провідних європейських країн з підвищення кваліфікації вчителів (Велика Британія – І. Малицька, ст.наук співробітник; Норвегія – І. Іванюк, ст.наук співробітник; Литва, Латвія, Естонія – Н. Сороко, ст.наук співробітник; Словенія – О. Кравчина, наук.співробітник).

vysavka_m.jpg

Інститут було нагороджено золотою відзнакою «Міжнародна виставка – сучасні заклади освіти – 2018» за представлений на конкурс наукових розробок за номінацією «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу» науковий посібник «Оцінювання інформаційно-комунікаційної компетентності учнів та педагогів в умовах євроінтеграційних процесів в освіті» (Київ, 2017).

Анонси та оголошення

VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»

16 листопада 2017 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2018»


Відбудеться захист кандидатської дисертації Коротун О.В.

23 жовтня 2018 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Коротун Ольги Володимирівни на тему «Використання хмаро орієнтованого середовища у навчанні баз даних майбутніх учителів інформатики» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Відбудеться захист кандидатської дисертації Козіброда С.В.

23 жовтня 2018 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбудеться захист дисертації Козіброда Сергія Володимировича на тему «Використання системи комп’ютерних онтологій як засобу формування проектувальних компетентностей майбутніх інженерів-педагогів» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.