Інавгурація видатного вченого

Інавгурація видатного вченого
Продовжуючи урочисті заходи з нагоди святкування 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, 20 жовтня відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, на якому президентові Національної академії педагогічних наук України, академіку Національної академії наук України, доктору філософських наук, професору Кременю Василю Григоровичу було вручено диплом Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Впродовж останніх двох десятиліть Василь Григорович неодноразово бував в університеті, брав участь у науково-практичних конференціях і різних міжнародних форумах, зустрічався з курсантами, студентами і професорсько-викладацьким складом. Видатний вчений нашої доби, державний і громадський діяч і надалі у наукових пошуках. Зі словами привітань виступали представники іноземних делегацій, вітчизняні і зарубіжні вчені, представники університету. Колеги зазначили: "Він сумує, коли ми маємо втрати й радіє нашим успіхам, схвалює і підтримує стратегію подальшого розвитку Львівського державного університету безпеки життєдіяльності".

«Щире і щире спасибі Вам за добрі слова сказані на мою адресу. Вважаю, що ми маємо три професії, найближчі до людини і її розвитку: педагога, який в значній мірі формує особистість людини, її світогляд і мораль, її духовність. Це - лікар, який стоїть на захисті, підтримці здоров’я людини. І рятівник, який у всіх інших випадках захищає людину і її життя. Функція захисту постійно зростає і це абсолютно об’єктивно і обумовлено розвитком цивілізації. Саме цей навчальний заклад готує тих, хто рятує», - сказав Василь Григорович у своїй промові.

DSC_1781.JPG
DSC_1923.JPG
DSC_1967.JPG
DSC_2034.JPG

Анонси та оголошення