Загальні збори НАПН України

Загальні збори НАПН України

5 квітня 2019 р. відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України. На порядку денному питання «Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2018 році та завдання на 2019 рік».

У пленарному засідання взяли участь народний депутат України академік НАПН України Віталій Курило, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти член-кореспондент НАПН України Олександр Співаковський, перший заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, президент Спілки ректорів ВНЗ дійсний член НАПН України Леонід Губерський, віце-президент НАН України Сергій Пирожков, віце-президент Національної академії правових наук України, керівник Київського регіонального центру Наталія Кузнецова. Учасники загальних зборів заслухали доповіді академіків-секретарів відділень НАПН України.

Під час заходу відбулося нагородження переможців Конкурсу НАПН України на кращі наукові роботи, створені в 2018 році.

Науковців Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відзначено за монографію «Формування інформаційно-освітнього середовища навчання старшокласників на основі технологій електронних соціальних мереж» у номінації «краща монографія».

Вітаємо наших колег.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.