Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

1.jpg

2.jpg

3.jpg

23 жовтня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Коротун Ользі Володимирівні та Козіброді Сергію Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

  • Коротун О.В. «Використання хмаро орієнтованого середовища у навчанні баз даних майбутніх учителів інформатики» за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Робота виконана в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Науковий керівник – Кривонос О.М.
  • Козіброда С.В. «Використання системи комп’ютерних онтологій як засобу формування проектувальних компетентностей майбутніх інженерів-педагогів». за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно комунікаційні технології в освіті. Робота виконана в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Науковий керівник – Цідило І.М.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Вітаємо Коротун Ольгу Володимирівну та Козіброда Сергія Володимировича і бажаємо продовжувати наукові розвідки та практичні дослідження щодо створення і використання ІКТ в освіті.

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg


Анонси та оголошення

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, що відбудеться 7-8 листопада 2019 року на базі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка.


Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України неперервно здійснює роботи з поліпшення користувацьких характеристик своїх Інтернет-ресурсів.

У зв'язку з міграцією даних на нову віртуальну платформу буде тимчасово з 17 липня 2019 року по 25 липня 2019 року призупинена можливість використовувати електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання".
Адміністрація


Перша Міжнародна літня школа для дітей " Модно бути розумним"

Дирекція Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області висловлює щиру подяку за організацію Першої Міжнародної літньої школи для дітей " Модно бути розумним" - "Clever: School of Natural and Mathematical Sciences", що проходила 18-23 червня 2019 року у м. Луцьку.


Привітання з нагоди 20-ої річниці інституту

Відділення професійної освіти і освіти дорослих щиро вітає усіх співробітників Інституту з визначною подією – 20 річницею від дня його заснування. 


Доступ до електронних наукових баз даних наукової інформації

10 червня Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України отримав права на необмежений online доступ і використання електронних наукових баз даних наукової інформації Web of Science і SCOPUS компаній Clarivate Analytics та Elsevier.