VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

21 жовтня 2020 року відбудеться VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020». Запрошуємо взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Напрями роботи: Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об'єктів критичної інфраструктури. Сучасні проблеми енергетичної галузі. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.


Останні події

 16.10.2020

ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2020

12–14 жовтня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася ХІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2020». У роботі виставки взяли участь 328 учасників, у 27 заходах з актуальних питань розвитку освітньої галузі, вітчизняної науки, психологічної підтримки особистості в період пандемії провели науковці. Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України був організований і проведений вебінар «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання». Наукова розробка авторського колективу (Литвинова С.Г., Пінчук О.П., Соколюк О.М., Гриб’юк О.О., Дементієвська Н.П.) під науковим керівництвом доктора наук Світлани Литвинової стала Лауреатом виставкового конкурсу за тематичною номінацією «Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти».


 15.10.2020

ІІТЗН НАПН України: Неперервна освіта: актуальні дискурси

15 – 16 жовтня 2020 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Неперервна освіта: актуальні дискурси»


 10.10.2020

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ 3L-PERSON 2020

10.10.2020 завершено роботу V Міжнародного семінару «Професійна підготовка та навчання протягом життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person 2020)», що проходив 06-10.10.2020 р. як частина Міжнародної конференції ICTERI 2020. Співголовами семінару були вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України С. Г. Литвинова і О. Ю. Буров О.Ю. Для презентації наукових здобутків було подано 43 роботи, з яких після подвійного рецензування були відібрані 21. Головними науковими відмінностями тематики представлених і відібраних робіт стали: підвищена увага до досліджень і практичних розробок з питань адаптивного та змішаного навчання, змішаного навчання та підготовки ІТ спеціалістів.


 02.10.2020

З Днем працівника освіти!

Дорогі колеги!
Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиро вітає Вас з Днем працівників освіти! Бажаємо творчих успіхів, професійного зростання та натхнення у невтомній праці на освітянській ниві! Будьте здорові!


 01.10.2020

Вітаємо із заслуженою нагородою!

30 вересня 2020 року Указом Президента України №416/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня БИКОВА Валерія Юхимовича — директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.
Ми пишаємось тим, що маємо такого наставника, учителя, керівника. Вітаємо Вас, Валерію Юхимовичу!


 01.10.2020

З Днем професійно-технічної освіти!

Шановні колеги!
Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України вітає всіх працівників професійно-технічної освіти зі святом! Хай ваші знання, досвід на натхненна праця ще багато років слугують розвитку вітчизняної освіти та вихованню молодого покоління, гідних громадян України. Натхнення та творчих успіхів!


 30.09.2020

НОВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ

Опубліковано №4 (78) 2020 року наукового періодичного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 8 місце з 611 у "Рейтингу наукових періодичних видань України" і 1-ше у Топ-100 "Найкращі публікації - українська". У номер увійшло 22 статті, 9 з них – англійською. Свої наукові доробки презентують автори з України, Італії, Туреччини, Болгарії.


 20.09.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Колектив учених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України – переможець конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». За фінансування Національного фонду досліджень України виконуватиметься проєкт: «Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у навчанні і професійному розвитку вчителів». М.П. Шишкіна, доктор педагогічних наук; С.Г. Литвинова, доктор педагогічних наук; Ю.Г. Носенко, кандидат педагогічних наук; М.В. Мар’єнко, кандидат педагогічних наук; Л.В. Лупаренко, кандидат педагогічних наук; А.С. Сухіх, кандидат педагогічних наук.


 08.09.2020

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.09.2020 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено апробацію дисертаційної роботи ад’юнкта наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітана Киви Владислав Юрійовича «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності викладачів системи військової освіти у процесі дистанційного навчання»


 01.09.2020

ВПРОВАДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Вийшов друком збірник матеріалів «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання» (за заг. ред. С. Г. Литвинової., О.М. Соколюк) адресований всім, хто впроваджує ІКТ в освітній процес.