Новини

Інноваційні рішення для навчання: «Розумники» взяли участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

16-18 березня відбулась одна з найвагоміших та найочікуваніших подій року в сфері освіти – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», яка перетворила Київський Палац дітей та юнацтва на платформу для презентації кращих закладів освіти та сучасних засобів для навчання. Виставка зібрала близько 800 учасників з різних куточків України, а також з Польщі, Німеччини, Австрії, Швейцарії, США, Китаю та низки інших країн. 


20 Березня 2017


Нові засоби для навчання: як «оживити» інтерактивну дошку і опанувати цифровий тир

В актовому залі Національній академії педагогічних наук України відбувся семінар-практикум для освітян Київської області, на який зібралося близько 80 директорів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів початкових класів. На цьому заході було презентовано результати впровадження Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids), керівником якого є співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Литвинова С.Г.


6 Березня 2017


Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня

Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.


18 Лютого 2017


Семінар-тренінг з питань ведення Електронної бібліотеки НАПН України

09 лютого 2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів» для відповідальних осіб підвідомчих установ НАПН України.

9 Лютого 2017


Нові надходження до Електронної бібліотеки НАПН України

У рамках НДР «Система інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень на основі електронних систем відкритого доступу» ДР № 0115U002234 (2015-2017 рр.) розроблено рекомендації «Використання статистичного модуля IRStats2 Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України»

8 Лютого 2017


Педагоги Чернігова дізнались про нові можливості для навчання школярів

Планшет на уроці – розвиває чи відволікає? Як проводити досліди за допомогою цифрових приладів? Педагоги Чернігова вивчали досвід використання інтерактивних технологій в освіті – на семінарі-практикумі, присвяченому інноваціям.
7 Лютого 2017


З Днем народження!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиро вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича
Далекоглядний науковець, людина прогресивних поглядів із сучасним баченням світу, жагою до всього нового, професіонал, мудрий і компетентний керівник, людина широкої душі – Валерій Юхимович заслужив любов і повагу колег. 
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного добробуту, натхнення та успіхів у справі всього вашого життя – розвитку освіти і науки України!  

1 Лютого 2017


Вітаємо з нагородою!

Оргкомітет Всеукраїнської програми «Золоті Руки Країни» за значні особисті заслуги, вагомий внесок та багаторічну плідну працю у галузі педагогічної науки, культурно-освітній розвиток держави, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, толерантність та досвідченість в управлінні, заслужений авторитет та повагу серед колег і підлеглих одностайно ухвалив рішення про присвоєння Бикову Валерію Юхимовичу почесного звання «Взірець професіоналізму». Вітаємо з нагородою! 

29 Січня 2017


Видавництво «РОЗУМНИКИ» взяло участь у семінарі для освітян у Сумах

18 та 19 січня на базі Сумського державного університету відбувся семінар-практикум щодо впровадження хмарних сервісів у шкільне навчання. Захід зібрав понад 170 вчителів молодших класів, викладачів природничих дисциплін, методистів, завучів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області та міста Суми.
24 Січня 2017


Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі»

Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Управління освіти Луцької міської ради, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

20 Січня 2017


Новини 461 — 470 з 625
Початок | Поперед. | 45 46 47 48 49 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.