Новини

Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

20-21 жовтня 2016 року відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Вчені наукових установ Академії обговорювали актуальні питання стратегічних пріоритетів розвитку загальноосвітньої школи України.

21 Жовтня 2016


Відбулася робоча зустріч з представниками навчальних закладів Республіки Польщі

Упродовж 19-21 жовтня 2016 року в рамках дослідницького проекту «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» відбулась робоча зустріч Олени Гриб’юк, керівника проекту, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з педагогами та директорами навчальних закладів Республіки Польщі, представниками провідних вищих навчальних закладів в Катовіце.


21 Жовтня 2016


Підсумкове онлайн-засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції

19 жовтня 2016 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України О.М.Спірін, М.В.Попель.


19 Жовтня 2016


IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

18 жовтня 2016 року в Національному Центрі Ядерних Досліджень відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки», присвячена проблематиці кібербезпеки та протидії загрозам безпеки в різних сферах суспільного життя з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.


18 Жовтня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

17 жовтня 2016 року о 14.00 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було заслухано доповідь Колос К.Р.

17 Жовтня 2016


Міжнародна науково-практична конференція "Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи"

Завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України Іванова С.М. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», що відбулася 11-13 жовтня 2016 р. у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченкам, Київ,


13 Жовтня 2016


Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м.Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання".

З метою обміну досвідом й подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли активну участь в обговоренні основних положень науково-практичного семінару.


4 Жовтня 2016



Шановні колеги, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Фахового зростання й творчих перемог, реалізації благородного і високого покликання, звершень та успіхів всім, хто працює задля розвитку вітчизняної освіти. 
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! 

2 Жовтня 2016


Круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні»

30 вересня 2016 р. співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у круглому столі на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні», який відбувся у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a – зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала») за ініціативи Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американських Рад з міжнародної освіти.

30 Вересня 2016


Всеукраїнський день бібліотек

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек, що відзначається щорічно 30 вересня. Щирі вітання колегам з Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського! Ми вдячні Вам за збереження й поширення наково-педагогічної літератури, національної культурної спадщини. Дякуємо усім хто долучився до створення Електронної бібліотеки НАПН України і активно наповнює її інформаційними науково-освітніми ресурсами.

30 Вересня 2016


Новини 491 — 500 з 625
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.