Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

16 червня 2016 року з нагоди 17-річчя Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". На семінарі було заслухано доповіді аспірантів Інституту та гостей семінару.

16 Червня 2016


15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України.

14-15.06.2016 р. у Верховній Раді України за ініціативи Комітету з питань науки і освіти проведено виставку наукових досягнень Національної академії наук України та галузевих академій наук – Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук України, Національної академії мистецтв України, Національної академії правових наук України і Національної академії аграрних наук України.


15 Червня 2016


У Рівному готові впроваджувати нові освітні проекти

Перейняти досвід європейських колег та впровадити новий підхід до навчання у школі вирішили і у Рівненській облдержадміністрації. Нещодавно заступник голови Світлана Богатирчук-Кривко зустрілася з представниками ТМ «Розумники».
10 Червня 2016


Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

1-7 червня 2016 року відбулася Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках дослідницького проекту всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» в місті Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

7 Червня 2016


V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)

відбулася 5-7 червня 2016 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки України.
7 Червня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

30 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

30 Травня 2016


Семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.

25 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.

25 Травня 2016


Запровадження електронних освітніх ресурсів

Заступник директора Інституту Спірін О.М. взяв участь у круглому столі «Освітня політика в умовах інформаційного суспільства», що був проведений Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та Асоціацією підприємств інформаційних технологій України 24 травня. У роботі круглого столу також взяли участь ТМ «Розумники» і ТОВ «Є-Підручники».

25 Травня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». 

23 Травня 2016


Цифрове видавництво вищого навчального закладу

Тепер на виданні навчальних матеріалів економлять не тільки університети, які замовляють послуги у видавництвах, а й ті, що мають власні друкарські верстати. Адже за останній рік стрімко піднялась вартість обладнання та його обслуговування. Ріст цін на папір (більше 70 грн. за пачку офісного, більше 1 тис. доларів за тонну офсетного) та витратні матеріали змушують зменшувати тиражі навчальної літератури до кількох примірників. Якщо в окремих випадках деякі бібліотеки дозволяють робити ксерокопію сторінок, то інші - користуватися книгами лише у читальному залі.
23 Травня 2016


Новини 521 — 530 з 625
Початок | Поперед. | 51 52 53 54 55 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.