11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

16-20 липня 2020 року відбулась 11-а Міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника (AHFE 2020) та 43 афілійовані конференції, що цьогоріч отримали статус «віртуальної конференції».

Мета конференції - створити міжнародний форум для розповсюдження та обміну науковою інформацією з теоретичних, загальних та прикладних областей людського чинника та ергономіки. Ця мета була досягнута за допомогою наступних шести способів спілкування: основна презентація, паралельні сесії, демонстрації та постери, навчальні посібники, виставки та засідання спеціальних груп за інтересами. У конференції взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олександр Буров, Ольга Пінчук, Світлана Литвинова. Вони презентували доповіді «Віртуальна реальність в освіті: ергономічні особливості та кіберзахворювання» (секція «Передові технології навчання»), «Зниження когнітивної ефективності у старшокласників як відповідь на психофізіологічні зміни» (секція «Машинне навчання в когнітивній нейровізуалізації»).

Під час конференції висвітлено широке коло досліджень та прикладних тем. Усі представлені тези були рецензовані трьома незалежними рецензентами з міжнародних програмних комітетів. До участі у конференції та публікації у періодичних виданнях видавництва Springer допущено біля 1400 робіт, що були представлені як усні доповіді (на 203 секціях) та постери (117 доповіді). Доповіді було розподілено на три категорії. Теоретична, що презентували моделі, концепції та структури. Загальна – результати широкого застосування. Прикладна – як вимоги конкретних областей застосування формують шляхи перетворення загального дослідження на практичну інновацію. Дивіться програму конференції >>>

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.