11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

16-20 липня 2020 року відбулась 11-а Міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника (AHFE 2020) та 43 афілійовані конференції, що цьогоріч отримали статус «віртуальної конференції».

Мета конференції - створити міжнародний форум для розповсюдження та обміну науковою інформацією з теоретичних, загальних та прикладних областей людського чинника та ергономіки. Ця мета була досягнута за допомогою наступних шести способів спілкування: основна презентація, паралельні сесії, демонстрації та постери, навчальні посібники, виставки та засідання спеціальних груп за інтересами. У конференції взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олександр Буров, Ольга Пінчук, Світлана Литвинова. Вони презентували доповіді «Віртуальна реальність в освіті: ергономічні особливості та кіберзахворювання» (секція «Передові технології навчання»), «Зниження когнітивної ефективності у старшокласників як відповідь на психофізіологічні зміни» (секція «Машинне навчання в когнітивній нейровізуалізації»).

Під час конференції висвітлено широке коло досліджень та прикладних тем. Усі представлені тези були рецензовані трьома незалежними рецензентами з міжнародних програмних комітетів. До участі у конференції та публікації у періодичних виданнях видавництва Springer допущено біля 1400 робіт, що були представлені як усні доповіді (на 203 секціях) та постери (117 доповіді). Доповіді було розподілено на три категорії. Теоретична, що презентували моделі, концепції та структури. Загальна – результати широкого застосування. Прикладна – як вимоги конкретних областей застосування формують шляхи перетворення загального дослідження на практичну інновацію. Дивіться програму конференції >>>

Анонси та оголошення

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020»

21 жовтня 2020 року відбудеться VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2020». Запрошуємо взяти участь у конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Напрями роботи: Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об'єктів критичної інфраструктури. Сучасні проблеми енергетичної галузі. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.


8-й міжнародний семінар Хмарні технології в освіті

Вельмишановні колеги! Запрошуємо вас 18 грудня 2020 року взяти участь у роботі 8-го міжнародного семінару Хмарні технології в освіті

Місця проведення семінару

– очно: Криворізький національний університет, Україна, 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11;

– онлайн: через систему підтримки веб-конференцій.


IV Міжнародний семінар «Методи, ресурси і технології відкритого навчання та досліджень» (MROL 2020)

Тематика семінару охоплює питання сучасного стану розвитку та перспектив використання провідних інформаційно-комунікаційних технологій підтримування навчання і наукових досліджень у відкритих системах вищої освіти.