Новини

Педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні»

18 серпня відбулася Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні», ініційована Міністерством освіти і науки України. Заступниця директора з наукової роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України Литвинова С.Г. виступила з доповіддю «Впровадження результатів наукових Інституту цифровізації освіти НАПН України в освітню практику в умовах воєнного стану».

27 Серпня 2022


День Державного Прапора і Незалежності України!

Шановні колеги, шановні співвітчизники!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!
Розбудова незалежної, могутньої та заможної держави — прагнення кожного українця,
мета, на досягнення якої ми спрямовуємо максимум своїх зусиль.
Бажаемо Вам миру, благополуччя, творчих здобутків і звершень, які примножать велич України!

24 Серпня 2022


Про результати наукової та науково-організаційної діяльності  за 2018-2022 рр. Вісник НАПН України

Електронне наукове періодичне видання "Вісник НАПН України" презентує кращі здобутки освітян України та сприяє розвитку наукового потенціалу у сфері освіти, педагогіки і психології, інтеграції вітчизняної педагогічної і психологічної науки у світовий освітньо-науковий простір та всебічне висвітлення діяльності Національної академії педагогічних наук України. У випуску 4 (1) 2022 р. опубліковано наукову доповідь директора Інституту цифровізації освіти НАПН України Валерія Бикова про результати наукової та науково-організаційної діяльності колективу за останні п'ять років. 

8 Серпня 2022


Моделі організаційних систем відкритої освіти

Відкрита освіта сьогодні є сучасним трендом для тих, хто навчає і навчається. Шановні колеги, пропонуємо Вашій увазі наукову працю академіка НАПН України Бикова Валерія Юхимовича - монографію «Моделі організаційних систем відкритої освіти». У роботі з системних позицій викладено основи теорії моделювання організаційних систем відкритої освіти. Книга призначена для всіх тих, кого цікавлять перспективні тенденції розвитку освітніх систем, сучасні підходи щодо їх дослідження і впровадження.

6 Липня 2022


ВИПУСК №3 (89) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні пропонуємо Вашій увазі черговий випуск № 3 (89) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.


30 Червня 2022


Результати всеукраїнського онлайн опитування (січень-лютий, 2022 р.)

Шановні колеги! Представляємо аналіз результатів всеукраїнського онлайн опитування, проведеного вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України у період з 25 січня по 25 лютого 2022 р., спрямованого на з’ясування стану готовності освітян до використання цифрових засобів для забезпечення дистанційного навчання учнів, підготовки та проведення освітніх заходів вчителями закладів загальної середньої освіти, їхніх потреб та освітніх ресурсів, електронних засобів навчання, що користуються найбільшим попитом.

24 Червня 2022


Публікації ІЦО НАПН України

Шановні колеги! Ми зібрали для Вас публікації наукових співробітників Інституту цифровізації освіти НАПН України, видані протягом останніх п'яти років. У довідник-путівник включено лише публікації, що проіндексовано у міжнародних наукометричних базах і у фахових виданнях України. Усі описи містять цифрові ідентифікатори.

24 Червня 2022


Повнотекстові цифрові ресурси для науково-педагогічних працівників

Пропонуємо перелік дисертаційних робіт, що підготовлені до захисту та захищені у спеціалізованій вченій раді Інституту цифровізації освіти НАПН України зі спеціальності 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті. 2017-2021 рр. Перелік містить анотації дисертацій двома мовами та прямі посилання на повнотекстові цифрові версії, що розміщені у електронній бібліотеці НАПН України

24 Червня 2022


Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку

16 червня у залі Президії НАПН України відбувся звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, дійсний член (академік) НАПН України, професор Биков Валерій Юхимович виступив з доповіддю про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту.

16 Червня 2022


Солідарні з Україною: у Варшаві відкрито Центр освіти та розвитку для дітей та молоді

14 червня 2022 року у Варшаві Валерій Биков, директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, виступив на відкритті Центру освіти та розвитку. У центрі працюватимуть польські та українські вчителі, психологи та персонал підтримки. Серед іншого, Центр створює умови безкоштовного дистанційного навчання учнів в українській системі освіти.


15 Червня 2022


Новини 141 — 150 з 625
Початок | Поперед. | 13 14 15 16 17 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.