Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

01 червня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, аспіранти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2021-2022 навчальний рік. Науковці Інституту надали цінні рекомендації для подальшого дослідження аспірантів.
В умовах воєнного часу, аспіранти продовжують працювати над дисертаційними дослідженнями та робити внесок у розвиток науки та освіти України.

3 Червня 2022


Акредитація освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в ІЦО НАПН України

17 травня 2022 р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2022 р. № 295 «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану», на засідання Національного агентства було прийнято рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України за спеціальністю "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізацією "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (протокол 8 від 17.05.2022 р.).

30 Травня 2022


Комплексний іспит зі спеціальності для аспірантів ІЦО НАПН України

26 травня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся комплексний іспит для аспірантів 2-го року навчання зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізації "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".
У зв'язку з воєнним станом в Україні, іспит було проведено в дистанційному форматі.
Всі аспіранти успішно склали іспит.
Вітаємо наших аспірантів й бажаємо подальшого успіху в освітній та науковій діяльності!

27 Травня 2022


ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський Форум

11-12 травня 2022 р. у Любліні (Польща) відбувся ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський форум. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України Валерій Биков відкрив секцію «Наукові, методологічні та освітні виклики, спричинені пандемією» та представив учасникам форуму заходу доповідь «Цифрові інструменти відкритих систем науки та освіти».

19 Травня 2022


Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану?

За ініціативи Інституту цифровізації освіти НАПН України в рамках програми спільної діяльності НАПН України та МОН України 28 квітня 2022 року відбувся широкомасштабний всеукраїнський семінар на якому були підняті актуальні питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. На захід зареєструвалося 1968 педагогів – технічно змогли долучитися 420 осіб.


30 Квітня 2022


ВИПУСК №2 (88) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск № 2 (88) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicato в категорії Education & Educational Research.

У № 2 (88) розміщено 19 статей авторів з наукових установ та закладів освіти України та зарубіжжя. Читачам 198 країн світу представлено результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес.

Захоплюємося вашою мужністю, дорогі наші захисники і захисниці, щиро вдячні за те, що можемо продовжувати нашу роботу та презентувати міжнародній науковій спільноті працю наших громадян. Ми переможемо. Слава Україні!


29 Квітня 2022


Співпраця Інституту цифровізації освіти з Управлінням освіти міста Варшави

Співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, Ірина Іванюк та Оксана Овчарук, які вимушені були тимчасово переїхати до Варшави, налагоджують робочі зв’язки з Управлінням освіти міста Варшави. Учені допомагають створювати освітні можливості для українських учнів, батьків і вчителів. На сайті управління освіти міста Варшава сформовано актуальні відомості для батьків й учнів, для польських та українських вчителів. Спільно із Польським центром міжнародної допомоги започатковано проєкт «Готівка за роботу». Завдяки йому до кінця червня в комунальних школах і дитсадках буде працевлаштовано 200 українських вчителів, які приїхали під час війни.


14 Квітня 2022


ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Опубліковано збірник матеріалів Звітної науково-практичної конференції Інституту цифровізації освіти НАПН України (10 лютого 2022 року).

Збірник можна завантажити в Електронній бібліотеці НАПН України.

5 Квітня 2022


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022"

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022", що мав відбутись 3 березня, відтерміновано. Ми повідомимо учасників про точну дату додатково. Бережіть себе - бережіть Україну!

3 Березня 2022


Відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти

Шановні колеги, Українське науково-освітнє ІТ-товариство підготувало відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти з закликом блокування грантових, академічних та інших можливостей для Російської Федерації.

3 Березня 2022


Новини 151 — 160 з 625
Початок | Поперед. | 14 15 16 17 18 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.