ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

10-11 червня 2021 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті та науці»

Foto vsi.jpg

Співорганізаторами конференції були Міністерство освіти і науки України, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Запорізький національний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Українська інженерно-педагогічна академія (Харків), Класичний приватний університет (Запоріжжя), Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (Старобільськ), Вища технічна школа в Катовіце (Польща), Вища школа Лінгвістична в м. Ченстохова (Польща), Педагогічний університет Горі (Грузія), Північно-Казахстанський державний університет імені Манаша Козибаєва (Казахстан), Ардаханський державний університет (Туреччина).

Мета конференції: стимулювання досліджень у галузі інформаційних технологій та в освіті, визначення перспективних напрямів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у науці й освіті, обмін науковою інформацією і практичними здобутками, налагодження партнерських взаємовідносин між закладами освіти, науковими установами і підприємствами ІТ-галузі, заохочення студентської молоді до наукового пошуку.

Основні напрями роботи конференції:

  • Advanced education technology.
  • Теоретичні та прикладні проблеми адаптивного, індивідуалізованого та персоналізованого навчання.
  • Проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах змішаного навчання.
  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях.
  • Актуальні напрями розробки програмного забезпечення.
  • Докторські студії.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Солоненко А.М. – ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького доктор біологічних наук, професор, та Осадчий В.В. – завідувач кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктор педагогічних наук, професор.

Foto 0.jpg

10 червня в роботі І секції конференції «Advanced education technology» взяли участь 51 науковець із 19 закладів вищої освіти України. Захід проведено в змішаному режимі з використанням платформи Zoom з трансляцією на фейсбуці https://www.facebook.com/ikafedraMDPU. Першу секцію конференції було присвячено міждисциплінарним дослідженням в галузі освіти, навчання та викладання цифрових технологій і розробки програмного забезпечення. М. П. Шишкіна, д-р пед. наук, завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України представила на секційному засіданні доповідь щодо особливостей технологій підтримки опрацювання даних у відкритих навчальних та дослідницьких системах.

Foto 1.jpg

На пленарному засіданні 11 червня 2021 р. конференції виступила Мар’єнко (Попель) Майя, канд. пед. наук, с. н. с. відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Її доповідь було присвячено розробці хмарно орієнтованої методичної системи підготовки викладачів природничо-математичних дисциплін до роботи в науковому ліцеї.

Foto 2.jpg

Результати наукових досліджень на секції IV «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» представили співробітники інституту, які виступили з доповідями: «Науково-технологічна політика цифрової трансформації освіти і науки: зарубіжний досвід» (Іванова С.М., Кільченко А.В.), «Референс-менеджери як засоби керування бібліографічними даними» (Мінтій І.С., Іванова С.М.).

За результатами роботи конференції буде надруковано збірку тез доповідей «Інформаційні технології в освіті та науці»; електронний збірник наукових праць «Advances in Educational Technology»; електронний науковий журнал «Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology».

Програма конференції >>>

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.